9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 23 Березня, 2023

АМКУ оштрафував аеропорт “Бориспіль” на 12,8 млн гривень за зловживання монопольним становищем

blank
Аеропорт Бориспіль (с) 112.ua

Антімонопльний комітет наклав штраф на міжнародний аеропорт “Бориспіль” в розмірі 12,78 млн гривень за зловживання монопольним становищем на ринку спеціалізованих послуг аеропортів.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написала державний уповноважений регулятора Агия Загребельського, передає Національний промисловий портал, з посиланням на Українські Новини.

“Закінчили слухання справи про зловживання” Борисполем “монопольним становищем на ринку спеціалізованих послуг аеропорту. Наклали штраф в розмірі 12 780 354 гривень”, – зазначила вона.

АМКУ звинуватив аеропорт в здійсненні дій, які могли призвести до обмеження конкуренції на ринках наземного обслуговування на території “Борисполя”, що складається в необгрунтованому відмову в погодженні заявок на отримання сертифіката відповідності на здійснення аеропортової діяльності та затягуванні при узгодженні внутрішньої документації компанії “Інтеравіа”, необхідної для отримання сертифікату відповідності на здійснення аеропортової діяльності.

Також “Бориспіль” звинуватили у встановленні плати за користування інфраструктурою аеропорту на необгрунтованому рівні.

Крім того, АМКУ зобов’язав “Бориспіль” до 1 березня 2017 роки припинити порушення шляхом приведення плати за користування інфраструктурою аеропорту і обладнанням, яке не входить в інфраструктуру, але при цьому використовується для надання послуг з наземного обслуговування, до економічно обґрунтованого рівня.

Також АМКУ зобов’язав “Бориспіль” до 1 березня 2017 року розмежувати рахунки на свою діяльність з управління інфраструктурою і регуляторну діяльність з одного боку, і рахунки на надання послуг з наземного обслуговування з іншого, не допускаючи після такого розподілу субсидування діяльності з наземного обслуговування за рахунок доходів , отриманих від своєї діяльності з управління інфраструктурою і регуляторної діяльності.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають