9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

Аеропорту “Київ” необхідна державна підтримка

Міжнародний аеропорт “Київ” звернувся до Уряду з проханням про підтримку через відсутність польотів. У разі, якщо аеропорт не отримає допомогу від Держави, він зможе зазнати банкрутства.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на “Крила”.

За словами генерального директора “Майстер-Авіа” Олега Левченка, зараз пасажиропотік аеропорту практично дорівнює нулю. Декілька разів на тиждень виконується поштовий рейс на Saab 340 і бізнес-рейси по Україні – один-два на місяць. Якщо порівняти з квітнем минулого року, то доходи підприємства впали у 10 разів.

З початку карантину в березні 2000 осіб, що відповідають за роботу пасажирських терміналів, обслуговування літаків і пасажирів на пероні, авіаційну безпеку та інших службах – перебувають у відпустці за свій рахунок. Крім того, аеропорт співпрацює більш ніж з 50 підприємствами в суміжних областях, де працює ще до 8 тисяч осіб. Компанія “Майстер-Авіа” інвестувала в реконструкцію аеропорту близько 2,1 мільярда гривень, в тому числі кредитних. На період карантину банк відстрочив виплати і знизив відсотки по кредиту, але як тільки буде оголошено про завершення карантину – колишні умови буде повернуто

Аеропорт попросив уряд про прямої фінансової допомоги: 22 млн грн безоплатно щомісяця, субсидія $ 15 на кожного пасажира, допомога в рефінансуванні кредиту на $ 28 млн, це мінімальна сума, яка дозволить утримати колектив на самих мінімальних зарплатах, містити інфраструктуру і гарантувати безпеку польотів. У відповідь на звернення “Майстер-Авіа” отримало відповідь від Офісу президента і РНБО про те, що звернення передані Кабміну.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають