9.5 C
Alba Iulia
Субота, 28 Січня, 2023

Аеропорт Львів веде переговори з великими азіатськими авіаперевізниками щодо запуску рейсів

Аеропорт Львів веде переговори з авіакомпаніями Emirates та AirAstana про запуск рейсів.

Про це повідомила Тетяна Романівська під час прес-конференції у аеропорту Львів.

Топ-менеджер зазначила, що переговори з цими авіакомпаніями вести складніше, ніж з європейськими, оскільки вони висувають ряд специфічних вимог.

” – В азіатському напрямку ми теж працюємо. Трохи важче з ними домовлятися. І перспектива у них така: якщо починаємо рейси, то 4 рази на тиждень, з ночівлею, оскільки вони трохи далі – це і Emirates, і AirAstana. Тобто тут трохи довше нам доведеться працювати, але я думаю, що в наступному році якийсь азіатський напрямок ми теж спробуємо відкрити, – зазначила Романовська.”

Нагадаємо, наприкінці січня делегація МІУ, в складі якої було і керівництво аеропорту Львів, відвідала з робочим візитом Катар.

Також повідомлялося, що Мінінфраструктури проводить переговори про початок роботи на українському ринку одного з найбільших арабських авіаперевізників. При цьому, в разі приходу в Україну, авіакомпанія може почати виконувати рейси в аеропорти Харкова та Львова.

” – Зараз ведуться переговори з одним з топових арабських перевізників, я впевнений – вдалі. І якщо вони відкриють свої перевезення зі Львова в Азію та з Харкова в Азію, то ми побачимо багатьох поляків, які приїдуть до Львова, тому що це поруч, та полетять дешево в Азію, а ще ми побачимо білорусів, які прилетять до Харкова, – заявив в лютому міністр інфраструктури України Володимир Омелян.”

За словами чиновника, в даний час авіаперевізник ще вивчає ринок.

Раніше Тетяна Романовська заявляла про те, що з аеропортом можуть почати співпрацювати такі авіакомпанії, як Emirates і Qatar Airways.

“1 мільйон пасажирів – це певний Рубікон, перейшовши який ми стаємо “дорослішими”. Це той показник, після досягнення якого ми виходимо в “вищу лігу” світу авіації. З такими результатами роботи ми стаємо цікавими для топ-компаній, таких як Qatar Airways , KLM, AirFrance, Emirates Airline”, – заявляла вона в грудні.

Варто також нагадати, що в Україні літає еміратська авіакомпанія flydubai (в Київ (Жуляни) і Одесу), яка в 2017 році оголосила про широкомасштабне партнерство з Emirates. Дві авіакомпанії зберігають незалежне управління, але використовують маршрутні мережі один одного. З 3 жовтня flydubai та Emirates почали код-шерінгову співпрацю на 29 напрямках.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають