9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 19 Серпня, 2022

Аеропорт Львів найближчим часом оголосить про запуск 7 нових рейсів

Найближчим часом керівництво Львівського аеропорту має оголосити про запуск семи нових міжнародних рейсів.

Про це повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян у Львові. Передає Національний Промисловий Портал

“Аеропорт” Львів “дуже радує. Скоро директор аеропорту Тетяна Романовська оголосить про запуск семи нових напрямків”, – сказав міністр журналістам. При цьому, він утримався від коментарів, які саме це будуть напрямки, згадавши лише рейс Львів – Мілан.

Очевидно, серед нових напрямків будуть рейси авіакомпанії Ernest Airlines – раніше вже анонсувалася, що остання почне польоти зі Львова до Бергамо (45 км від Мілана), Венеції і Неаполю. Рейси зі Львова до Бергамо стартують з 20 жовтня, а до Венеції і Неаполю – з 8 грудня. За всіма трьома напрямками польоти будуть виконуватися два рази на тиждень щоп’ятниці та неділі.

Ще три рейси Ernest Airlines має запустити в літньому сезоні перевезень 2018 року. Заявлялося, що зі Львова авіакомпанія полетить до Верони, Парму і на Сардинію.

Також новий рейс зі Львова планувала запустити польська LOT. Йдеться про рейс до Гданська. “Розмовляли з LOT, яка концентрується в основному на розвиток мережі маршрутів з Варшави, але дуже уважно придивляється до трас з Бидгоща і Познані до Львова. Якщо там будуть хороші показники, то вони були б дуже зацікавлені відкрити такі рейси з Гданська”, – інформував глава аеропорту Гданськ Томаш Клосковскі.

Серед авіакомпаній, які могли б зайти в перспективі в аеропорт і здійснювати далекомагістральні рейси називалася ірландська Aer Lingus.

Також йшлося про можливу співпрацю з авіакомпанією Norwegian.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають