9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 6 Жовтня, 2022

Аеропорт Львів домовляється з лоукостером easyJet і іспанською авіакомпанією

Керівництво аеропорту Львів заявляє про намір залучити в 2018 році ще дві авіакомпанії. Крім того, ведуться переговори з британським лоукостером easyJet і однією з іспанських авіакомпаній.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ЦТС.

Про це розповіла генеральний директор аеропорту Тетяна Романовська.

Керівник підприємства, однак, не уточнила, чи є саме британський і неназваний іспанська перевізники тими авіакомпаніями, які можуть почати польоти до Львова в наступному році. В контексті досягнення мільйонного пасажиропотоку аеропортом, вона зазначила, що тепер повітряна гавань буде цікава для топ-авіакомпаній, таких як Qatar Airways, KLM, AirFrance, Emirates.

“На сьогодні з аеропортом співпрацює 25 авіакомпаній (включаючи чартери), в наступному році ми плануємо залучити ще як мінімум двох перевізників”, – сказала Т. Романовська.

Вона також додала:

“Наш аеропорт зараз більш орієнтований на Європу, але в наступному році ми додамо акценти ще й на Азію”.

Також гендиректор Львівського аеропорту повідомила, що зараз припинені переговори з Ryanair, а плани, які були в ірландського лоукостера, вже починають реалізовувати інші, наприклад, угорська Wizz Air, яка буде літати зі Львова до Лондона.

“Ведемо переговори з іспанською компанією, з англійським еasyJet, який думає над тим, щоб відкрити рейси в три британських міста”, – додала Т. Романовська, уточнивши, що поки все ж твердо можна говорити лише про співпрацю з Wizz Air.

 

 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають