9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

Міжнародний аеропорт “Київ” збільшить смугу на 500 метрів

Відповідно до тендера, у Міжнародному аеропорті “Київ” повинна бути передбачена реконструкція існуючої штучної злітно-посадкової смуги довжиною 2310 м з подовженням на 500 м.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на “Крила”.

Смуга повинна бути збільшена з урахуванням навантажень від повітряних суден кодової букви “Е” і сучасних технологій будівництва. Згідно з технічним завданням, роботи з будівництва будуть виконуватися з припиненням польотів літаків в чинному аеропорті. Разом з тим у процесі розробці документації повинна бути передбачена стадійність і черговість робіт з повним закриттям аеропорту, і можливістю початку експлуатації окремих елементів до повного закінчення робіт.

У проєкті подовження смуги виконавець повинен передбачити
подовження руліжної доріжки з геометричними параметрами покриттів відповідно до вимог для ВС кодової букви «Е»; обладнання нової інструментальної системи посадки;
установку радіолокаційної станції огляду льотного поля, встановлення допплерівського метеорологічного радіолокатора, обладнання нової смуги світлотехнічними засобами посадки по II категорії, а також подовження патрульної дороги і огорожі.

Початок аукціону заплановано на 13 листопада 2020 року, очікувана вартість робіт по розробці документації – 15 мільйонів гривень. Нагадаємо, що голова ради директорів аеропорту Денис Костржевський повідомляв, що для отримання можливості обслуговувати повітряні судна в будь-яких погодних умовах і обслуговувати повітряні судна більшого розміру аеропорту “Київ” необхідно підвищити категорію аеродрому. Наразі вже розроблено майстер-план реконструкції аеродрому “Київ”, який має п’ять різних варіантів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають