9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 6 Лютого, 2023

Аеропорт “Київ” розвиватиме вантажні авіаперевезення

Голова ради директорів міжнародного аеропорту Київ імені І. Сікорського Денис Костржевський повідомив про розвиток вантажного напрямку в роботі повітряної гавані.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Зараз ми зосереджені на розвитку вантажного напрямку та бачимо значний потенціал. А для цього в аеропорту необхідно побудувати якісну інфраструктуру – вантажні склади, митні склади, налагодити логістичні ланцюжки. Це одна з наших стратегічних цілей”, – зазначив він.

Костржевський додав, що ринок пасажирських та вантажних перевезень в Україні розвиватиметься значними темпами, оскільки держава має колосальний транзитний потенціал.

blank
Фото: Віталій Несенюк, Алла Григор’єва

Голова ради директорів аеропорту також розповів, що на цей час існує й інший інвестиційний напрямок, пов’язаний із розширенням спектру наземних послуг та будівництвом ангарів.

“Ангарне зберігання літаків – це актуальна послуга, особливо якщо мова йде про невеликі літаки, які коштують дорого і, по суті, повинні зберігатися в гаражі. Ось “мерседес”, який коштує 100 тисяч доларів, ми ставимо в гараж, а літак за 20 мільйонів доларів ми чомусь зберігаємо просто неба. І зараз ця послуга на ринку дуже затребувана”, – підкреслив він.

blank
Фото: Аеропорт Київ

“Ми не зупиняємося і постійно шукаємо нові напрями для розвитку. У цьому і суть авіаційного бізнесу – збільшення доходів та розширення спектру послуг”, – підсумував Костржевський.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають