9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Лютого, 2023

Аеропорт Київ розраховує збільшити пасажиропотік вдвічі перед закриттям на реконструкцію

Аеропорт Київ ім. Ігоря Сікорського у 2022-2023 роках очікує значного збільшення кількості рейсів, у планах повітряної гавані – удвічі збільшити пасажиропотік.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

На думку голови ради директорів повітряної гавані Дениса Костржевського, наступні кілька років для команди аеропорту будуть непростими, вимагатимуть зусиль, зокрема у зв’язку із запланованим розширенням присутності авіакомпанії Wizz Air та підготовкою до реконструкції злітно-посадкової смуги у 2023-2024 роках.

“Нам доведеться докласти чимало зусиль, адже ми очікуємо на значне збільшення кількості рейсів, ми плануємо вдвічі збільшити наш пасажиропотік і, власне, накопичити фінансовий резерв, щоб не втратити колектив у період, коли почнеться реконструкція”, – зазначив він.

blank

Він також пояснив, що реконструкція триватиме два роки й проходитиме у два етапи.

“У 2022 році буде затверджено проєкт реконструкції злітно-посадкової смуги та знайдено джерело його фінансування. Перший етап реконструкції – 2023 рік. Колектив аеропорту працюватиме у звичайному режимі”, – додав Костржевський.

Зазначається, що за цей рік буде проведено реконструкцію перонів, руліжних доріжок та світлосигнального обладнання.

blank
Фото: Аеропорт Київ

“Другий етап – 2024 рік. Ми зупинимо роботу аеропорту на реконструкцію злітно-посадкової смуги, але збережемо всі робочі місця та зарплати наших співробітників. Ми житимемо на ті накопичення, які зробимо за період 2022-2023 років”, – наголосив голова ради директорів. повітряної гавані.

Костржевський додав, що в результаті проведення реконструкції буде збільшено виробничі потужності аеропорту, оновлено техніку, покращено якість сервісу, безпеку польотів, а також збільшено кількість робочих місць на третину.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають