9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 23 Липня, 2021

Аеропорт «Херсон» налагоджує діалог з Китаєм

 • 31 травня у Херсоні пройшов українсько-китайський форум в якому взяв участь Міжнародний аеропорт “Херсон”.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на В Небі.

  31 травня в Херсонській обласній науковій бібліотеці імені Олеся Гончара пройшов українсько-китайський форум.

  До складу китайської делегації входили представники урядових структур, державних підприємств і компаній з Китаю, зацікавлених в інвестуванні в Україну.

  У форумі взяв участь і Міжнародний аеропорт “Херсон”. Керівництво цього комунального підприємства облради представило потенційним інвесторам проект реконструкції та розвитку аеропорту.

  Китайська аудиторія з цікавістю сприйняла виступ директора аеропорту Віталія Кучерука. Після пленарної частини форуму він отримав кілька пропозицій від іноземної китайської асоціації з інвестування та розвитку аеропорту. Підприємство, очолюване Кучеруком підтвердило своє реноме одного з найбільш відкритих і прогресуючих.

  Нагадаємо, 24 травня відкрився авіарейс Херсон-Даламан. Аеропорт продовжує розширювати свої зв’язки і пропонує жителям Херсонщини та України, а також іноземцям все більше можливостей.


  Про допомогу проекту

  АвторВ Небі

  Також на цю тему

  Останні новини

  Укрзалізниця у першому півріччі перевезла 23 мільйони тонн мінбудматеріалів

  "Укрзалізниця" за перше півріччя 2021 року перевезла залізницею у внутрішньому сполученні майже 23,3 мільйонам тонн мінбудматеріалів, що...

  З аеропорту Ужгорода виконали перший міжнародний рейс

  Аеропорт Ужгород обслужив перший міжнародний рейс з моменту відновлення роботи аеропорту.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Уряд дозволив здійснювати експорт військової продукції ще двом українським підприємствам

  Уряд надав ТОВ «ЮА.РПА» та ПАТ «Науково-технічний комплекс «Електронприлад» повноваження на експорт товарів військового призначення власного виробництва.Передає Національний Промисловий...

  Херсонське підприємство відремонтувало чотири понтони для Ізмаїльського морвокзалу

  На Ізмаїльському морському вокзалі на штатні місця встановлені чергові два з чотирьох відремонтованих понтони.Про це поінформували в Адміністрації...

  Служба безпеки України закуповує багатоканальні радіоприймальні пристрої

  ТОВ «Науково-технічний центр радіотехнічних систем Академії наук прикладної радіоелектроніки» перемогло у тендері Служби безпеки України на постачання багатоканальних радіоприймальних пристроїв КХ-діапазону.

  КВБЗ за перше півріччя виготовив 368 вантажних вагонів

  Крюківський вагонобудівний завод у січні-червні 2021 року, у порівнянні з аналогічним періодом 2020 року, зменшив виробництво вантажних вагонів на 61%, або на...

  Чеська САУ DANA M2 пройшла всі випробування в Україні

  Чеська колісна самохідна артилерійська установка 152-мм DANA M2 на шасі Tatra успішно пройшла всі випробування українських військових, включно з вогневими.

  У Миколаєві розробили новий проєкт десантного катера

  Миколаївське державне підприємство «Дослідно-проектний центр кораблебудування» (ДПЦК) розробило і представило проєкт нового десантного катера «Пелікан».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Зараз читають

  “Метінвест” розробить дорожню карту щодо скорочення викидів парникових газів на власних підприємствах

  Міжнародна вертикально інтегрована гірничо-металургійна група компаній "Метінвест" розробить дорожню карту зі скорочення викидів в Україні.

  “Мотор Січ” купує іспанську технологію з виробництва композитів для гелікоптерів

  У 2022 році підприємство "Мотор Січ" придбає іспанську технологію з виробництва композитів для цивільних вертольотів.

  В Україні створять міжнародний центр підготовки пілотів

  Збройні сили України разом із закордонними партнерами розглядають доцільність створення в Україні міжнародного центру підготовки пілотів.

  Американська компанія стала мажоритарним власником одного з найбільших зернових терміналів України

  Компанія Cargill стала мажоритарним (51%) власником спільного з Neptune Port Holding B.V. підприємства ТОВ "М.В. Карго" -...