9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Грудня, 2021

Аеропорт «Бориспіль» у ТОП-5 рейтингу Європейських авіагаваней за темпами приросту пасажиропотоку

За оцінкою Міжнародної ради аеропортів (ACI Europe) в 1-му кварталі 2018 ДП МА «Бориспіль» продовжило динамічне нарощування пасажиропотоку.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Крылья.

Як повідомляє прес-служба підприємства, аеропорт увійшов до п’ятірки лідерів рейтингу ACI в групі аеропортів, які обслуговують від 10 до 25 мільйонів пасажирів, забезпечивши зростання пасажиропотоку на 15,3%. Високу динаміку розвитку в групі продемонстрували аеропорти Анкари (+ 41,3%), Тель-Авіва (+ 19,5%), Будапешта (+ 16,9%) та Ізміра (+ 15,1%).

blank

Також, за підсумками березня місяця, «Бориспіль» зайняв 3 місце у рейтингу великих аеропортів ACI Europe, розділивши першість з аеропортом Анкари (+ 37,5%) і Тель-Авівом (+ 23,7%). Головний аеропорт України забезпечив динаміку зростання пасажиропотоку на рівні 21,1%. У своєму звіті ACI Europe визнала високу динаміку показників цих аеропортів, і зазначила, що у 1-му кварталі 2018 «Бориспіль» був одним з європейських аеропортів з швидким зростанням пасажиропотоку.

blank

Всього за 1-й квартал 2018 мережа європейських аеропортів продемонструвала зростання пасажиропотоку на 7,6%. Аеропорти єврозони збільшили динаміку залучення пасажирів на рівні + 6,2%, а країни, які не входять до ЄС (Non-EU), поліпшили результат на 12,9%.

АвторКрылья

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають