9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 6 Лютого, 2023

Аеропорт “Бориспіль” погодив з Ryanair 17 авіарейсів

Міжнародний аеропорт «Бориспіль» і ірландська авіакомпанія Ryanair узгодили розклад польотів по 17-ти з 24-х запитаних рейсів; при цьому за знайденими 7 ще ведуться переговори.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Факты.

Про це в інтерв’ю розповів генеральний директор аеропорту «Бориспіль» Павло Рябінкін.

«Ryanair просить поліпшити їх рейси з точки зору розкладу. Якщо у нас такі можливості будуть, ми їх покращимо, якщо не буде, то вони полетять в той час, який запропонуємо їм ми. Всі 24 частоти, які запитані, можуть відбутися, але можливі корекції. Хто заздалегідь купив квитки повинні знати, що відхилення по вильоту можуть бути плюс-мінус 1-2 години», – говорить він.

Також ірландська лоукост-перевізник продовжує розширювати географію маршрутів з Києва. 31 жовтня до вже наявних напрямків може бути доданий Бидгощ (Польща). Продаж квитків на сайті Ryanair вже розпочато.\

«Бидгощ запрошений (у сітку польотів компанії). Це невеликий аеропорт у Польщі. Як я розумію, Ryanair розвивають польський напрямок, як максимальний ринок трудової міграції. Час узгоджуємо», – каже Павло Рябікін.

Крім відкриття нових маршрутів сторони розглядають можливість створення бази з технічного обслуговування і ремонту (ТОіР) літаків Ryanair в «Борисполі». А це, в свою чергу, забезпечить новими робочими місцями українських технічних фахівців.

«Коли проходили переговори за участю президента, міністра, піднімалося питання в тому числі про те, що з України треба не тільки вивозити пасажирів, а й привозити в Україну туристів, а також створювати тут робочі місця. І однією з можливостей створення таких робочих місць було створення Центру технічного обслуговування флоту. На сьогоднішній день від Ryanair ми маємо тільки запит на розміщення необхідного мінімуму складських приміщень для запчастин літаків, мінімальний офіс. Якщо буде з їх боку інтерес до створення такого центру, то ми в концепції розвитку передбачили місце для розміщення центрів технічного обслуговування для авіакомпаній, які здійснюватимуть вильоти з «Борисполя», – говорить генеральний директор аеропорту.

Зараз на європейських базах технічного обслуговування і ремонту літаків Ryanair працює більше 20% фахівців з України. Більшість наших співвітчизників працюють в Польщі і Литві.

АвторФакты

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають