9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 26 Вересня, 2023

Аеропорт Бориспіль обслужив 10-мільйонного пасажира

Аеропорт Бориспіль 8 грудня прийняв 10-мільйонного пасажира Їм стала пасажирка авіакомпанії Air Arabia за маршрутом Київ – Шарджа

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ЦТС.

щасливицею стала пасажирка з рідкісним ім’ям Ліма, зареєстрованих на рейс авіакомпанії Air Arabia за маршрутом Київ – Шарджа.

Загалом,за підсумками 2017 року аеропорт Бориспіль планує обслужити 10,3 млн пасажирів. У 2016 році пасажиропотік найбільшого аеропорту України склав 8.64 млн чоловік.

Раніше заступник гендиректора аеропорту Євген Дихне анонсував, що Бориспіль до 2030 року буде обслуговувати 50 млн пасажирів. При цьому в нинішній стратегії розвитку аеропорту значиться інший прогнозний показник на 20-30 рік – 30 млн пасажирів. При цьому Павло Рябікін заявляв, що повітряна гавань на початку 2030 х років може досягти пасажиропотоку в 40 млн чоловік.

Відзначимо, що зараз чотири аеропорти України мають пасажиропотік понад 1 мільйон осіб. У серпні мільйонного пасажира прийняв аеропорт Київ-Жуляни. У жовтні цю позначку подолав аеропорт Одеса. 1 грудня мільйонного пасажира обслужив і аеропорт Львів, який досяг цієї позначки вперше з 1991 року.

Останні новини:

Зараз читають