9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 7 Лютого, 2023

Аеропорт Бориспіль додасть 10 стоянок для літаків

blank
Аеропорт Бориспіль (с) 112.ua

Міжнародний аеропорт Бориспіль планує розширити перон терміналу D на 10 додаткових стоянок для літаків.

Про це 31 березня повідомив генеральний директор аеропорту Павло Рябікін, передає кореспондент ЦТС . За словами топ-менеджера, тендер, пов’язаний з розширенням перону, вже оголошений.

Уже пройшов тендер на проектну документацію по подовженню, розширенню терміналу D в сторону нової перонної стоянки, і, думаю, що питання будівництва, запуску цієї галереї повинен бути актуалізований до 2019 року, до 2020 року вона повинна бути здана в експлуатацію, – зазначив Павло Рябікін.

За його словами, до сьогоднішнього дня не було жодного бізнес-плану з розвитку аеропорту, який був би синхронізований з планами перевізника з нарощування флоту.

Це питання більш ніж актуальне, і перше, що ми зробили, спробували зібрати плани авіаперевізників з нарощування частот і збільшення флоту і зрозуміти, в який рік який обсяг перонного і термінального обслуговування нам знадобиться, – сказав Рябикин.

Нагадаємо, що в кінці минулого року нинішній перший заступник П.Рябікіна Євген Дихне заявляв про намір в 2017-2018 рр. перетворити тупиковий термінал D в транзитний.

На жаль, ми поки змушені” підганяти фігуру під костюм “і будь-яких серйозних змін в конструкцію терміналу внести не зможемо. Але зможемо додати на двох рівнях 1400 метрів додатково площ для зручності трансферних пасажирів. Крім того, плануємо розширити перон D, – повідомив Є. Дихне.

Він також поінформував, що у фінплані на 2017 року на ці роботи має бути закладено близько 200 млн грн. Весь проект обійдеться в приблизно 800 млн грн.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають