9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 21 Січня, 2022

Аеропорт “Бориспіль” активно розбудовують та реконструюють

Аеропорт “Бориспіль” активно працює над реалізацією проектів з розширення наявних терміналів та реконструкції другої злітно-посадкової смуги.

Повідомляє Національний промисловий портал.

Наразі вже розпочато роботи з будівництва перону для подовження галереї терміналу D. Знімають верхній шар грунту і починають робити подушку з піску. Після завершення робіт, термінал D отримає шість новий “гейтів”.

blank

blank

Роботи над будівництвом нової частини терміналу планують завершити у 2022 році.

Крім того, йде будівництво інших проектів у аеропорту. Нова лінія видачі багажу для внутрішніх рейсів майже готова.

Зона для обслуговування транзитних пасажирів на стадії внутрішніх робіт і зовні виглядає готовою.

У північному кінці галереї терміналу D будують виходи на посадку в автобуси на першому поверсі. Наразі виламано стіни, почищено внутрішні приміщення майбутнього залу очікування.

Довгоочікуваний паркінг потихеньку обзаводиться мостом до терміналу. Новий міст двоповерховий і відразу веде на другий і третій поверх терміналу D. На самому паркінгу йдуть оздоблювальні роботи, вже можна побачити на другому і третьому поверсі парковки машин робітників.

Не забуваємо, що до аеропорту “Бориспіль” триває будівництво аероекспресу. Готовий насип по всій довжині залізничної гілки. Зверху встановлені рейки, що поки не обсипані щебнем. Міст через автодорогу М-03 Київ – Харків на стадії лиття опор.

blank

Також у аеропорту “Бориспіль”, найближчім часом, хочуть розпочати роботи з реконструкції другої злітно-посадкової смуги. Вона отримає сучасне бетонне покриття та нові під’їздні доріжки, нову світлову апаратуру.

Завершити глобальне оновлення аеропорту планують до 2022 року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають