9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Червня, 2022

Аеродром на Арабатській стрілці відновив роботу

У суботу вранці, 26 червня, на злітно-посадковій смузі в селі Стрілкове на Арабатській Стрілці приземлився перший легкомоторний літак.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Крила.

На приватному літаку під Генічеськ прилетів відомий шведський бізнесмен з Каховки, засновник компанії “Чумак” Карл Стурен, який взяв участь в урочистостях до Дня кримськотатарського прапора.

У Стрілецькому Стурена зустрічали голова Генічеської територіальної громади Олександр Кожухів і його заступник Вадим Васильчук. Приземлення і зустріч пройшли добре.

Олександр Кожухів назвав цю подію визначною для регіону, і висловив надію, що скоро вся Україна буде літати на Арабатську стрілку.

“Ми хочемо показати, що поруч з окупованим Кримом можна літати, потрібно тільки трохи привести в порядок злітно-посадкову смугу і вся країна сюди полетить”, – зазначив голова Генічеської громади.

Його підтримав шведський бізнесмен.

“Це дуже хороша перспектива. Коли летиш, кожна хвилина в повітрі – задоволення. А коли їздиш поганими дорогами – втомлюєшся щогодини. Наприклад, з Києва на літаку години, і купаєшся в море”, – висловив свою думку Карл Стурен.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають