9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Грудня, 2021

Адміністрація морських портів України збільшила обсяг днопоглиблювальних робіт на 12%

Обсяг експлуатаційного днопоглиблення «АМПУ» склав 1,3 млн кубометрів

Протягом січня-жовтня 2018 року власний технічний флот ДП «Адміністрація морських портів України» перемістив 1,3 млн м3 грунту. Це на 12% більше показників днопоглиблення, виконаного власним флотом держпідприємства за весь 2017 рік.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу АМПУ.

Протягом 10 місяців 2018 року флот АМПУ реалізовував проекти з підтримки паспортних глибин в портах Маріуполь, Бердянськ, Ізмаїл, а також на каналах БДЛК, ХМК та ГСХ р. Дунай – Чорне море.

Досвід останнього року свідчить про те, що використання власного технічного флоту забезпечує більш прогнозовану реалізацію проектів з експлуатаційного днопоглиблення в портах і на каналах. Також це дозволяє оптимізувати виробничі і фінансові показники діяльності підприємства. Однак обсяг робіт, які потрібно виконати, у нас значно більше. Тільки протягом 2018 року ми оголошували тендери на пошук підрядників в електронній системі «Прозорро» щодо 7 проектів загальним обсягом понад 5,5 млн. м3, – зазначив керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс.

Нагадаємо, що з метою збільшення потужностей власного днопоглиблювального флоту 9 жовтня 2018 року філією «Дельта-лоцман» ДП «АМПУ» оголошений тендер на закупівлю нового самовідвозного землесоса.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають