9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 1 Березня, 2024
No menu items!
No menu items!

Адміністрація морських портів оптимізує перевалку вантажів за допомоги DT World

Адміністрація морських портів України (АМПУ) уклала Меморандум про взаєморозуміння з компанією DT World, яка є частиною групи DP World і відповідає за розробку та управління єдиної платформи сприяння торгівлі для Дубаю (ОАЕ), повідомляє прес-служба АМПУ

Перед підписанням Меморандуму представники АМПУ детально ознайомилися з презентацією єдиної інформаційної системи, до якої включені вся влада і представники бізнес-середовища порту «Джебель Алі».

«В рамках підписаного Меморандуму, DT World проведе для АМПУ дослідження практик імпорту та експорту в Україні, діючих бізнес-процесів при оформленні вантажів і транспортних засобів у портах. В результаті цього будуть надані рекомендації для їх оптимізації. Ми розраховуємо, що співпраця з DT World дозволить приступити до розробки національної платформи зі сприяння торгівлі, яка б об’єднала основні державні органи з приватним сектором. Це сприятиме залученню прямих іноземних інвестиційв країну й забезпеченню прозорого і комфортного середовища для трансконтинентальної торгівлі. Робоча група вже сформована і найближчим часом вона приступить до роботи», — прокоментував керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс.

Документ було підписано 18 лютого 2018 року в м. Дубай під час візиту делегації АМПУ до головного офісу компанії DP World.

Крім того, під час візиту представники АМПУ ознайомилися з функціонуванням вільної індустріальної зони, яка в тому числі включає і всю територію порту.

Останні новини:

Зараз читають