9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 29 Листопада, 2022

30 нових низькопідлогових автобусів закуплять у Тернополі

Депутати Тернопільської міської ради одноголосно прийняли рішення про надання дозволу КП «Міськавтотранс» на проведення процедури закупівлі послуг фінансового лізингу та укладення відповідного договору з метою придбання 30-ти нових низькопідлогових автобусів.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на повідомлення Тернопільської міської ради.

Рішення ухвалено з метою оновлення рухомого складу комунального підприємства для надання якісних послуг з пасажирських перевезень у Тернопільській міській територіальній громаді та забезпечення безперебійного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями до послуг з перевезення пасажирів. – йдеться у повідомленні.

Передбачено, що автобуси будуть низькопідлогові, вміщуватимуть до 65 пасажирів та відповідатимуть стандарту екологічної безпеки не нижче EURO-5. Довжина визначена до 10 метрів.

Фінансування за операцією фінансового лізингу буде не більше 96 мільйонів гривень впродовж 5 років від дати отримання автобусів.

«Рішення схвалено постійною комісією з питань бюджету та фінансів і профільною комісією з питань економіки, промисловості, транспорту і зв’язку, контролю за використанням комунального майна, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів та туризму. Процедура закупівлі послуг фінансового лізингу проводитиметься відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі»». – зазначив на засіданні сесії начальник управління транспортних мереж та зв’язку Олег Вітрук.

Також на сесії депутати погодили внесення змін до бюджету Тернопільської громади на 2021 рік, у результаті чого комунальному підприємству «Міськавтотранс» додатково спрямовано 16 млн грн на придбання цих автобусів, а саме, для оплати авансового платежу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають