9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

IKEA розпочала набір робітників в український підрозділ

Шведський гігант розмістив 9 вакансій на українському ресурсі з пошуку персоналу.

Шведська мережа товарів для дому IKEA опублікував перші оголошення про набір співробітників в український підрозділ. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Delo.UA.

Зокрема, один з найбільш довгоочікуваних в Україні брендів розмістив дев’ять вакансій на rabota.ua. Компанія шукає фахівців відділу продажів, главу відділу логістики, дизайнера інтер’єру, а також менеджмент для центру підтримки клієнтів.

В описі вакансій роботодавець вказав, що персонал набирається для роботи в IKEA City Shop in Kyiv. Даний формат зменшених магазинів Фокстрот почав розвивати в минулому році. Такі торгові точки розраховані для центральної частини міст з пропозицією більш широкого спектру послуг електронної комерції.

IKEA – транснаціональна корпорація, одна з найбільших у світі торговельних мереж з продажу меблів і товарів для дому. Повне найменування – “IKEA International Group”. Заснована в Швеції, штаб-квартира знаходиться в місті Лейдені, Нідерланди.

Власниками IKEA Group є INGKA Holding B.V. і підконтрольні йому структури. IKEA Group є найбільшим в світі рітейлером товарів для будинку з 361 магазином в 29 країнах світу. З 2016 фінансовому році магазини IKEA Group відвідали 783 млн людей.

Останні новини:

Зараз читають