9.5 C
Alba Iulia
Середа, 8 Грудня, 2021

IKEA має намір зустрітися з українськими виробниками для налагодження співпраці стосовно виробництва своїх меблів

У Києві у рамках Українсько-шведського бізнес-форуму представники шведської компанії IKEA готові зустрітися з українськими виробниками для налагодження співпраці стосовно виробництва своїх меблів.

Про це повідомляє Офіс з просування експорту при Міністерстві економрозвитку і торгівлі України, передає Укрінформ.

14 червня у місті Києві в рамках Українсько-шведського бізнес-форуму представники шведської компанії IKEA готові зустрітися для налагодження співпраці з українськими виробниками, – йдеться в повідомленні.

Компанія цікавиться виробниками такої продукції: масивні дерев’яні меблі, масивні крісла, фанерні меблі та меблі з формованої фанери, дивани та крісла із оббивкою, офісні та комп’ютерні стільці, алюмінієві сковорідки, фетрові горщики з нержавіючої сталі, пиломатеріали, дошки із сушкою для меблів (8%), керамічні умивальники, порцеляновий та скляний посуд, флоат-скло та лампи (світильники, абажури та деталі для ламп).

Серед обов’язкових вимог – наявність значних виробничих потужностей на території України та щорічний грошовий оборот понад 2 мільйони євро. Заявки з інформацією щодо виробників приймають до 11 червня на адресу Офісу з просування експорту.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають