9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 4 Жовтня, 2022

Як проводитимуть обов’язковий техогляд

Сьогодні обов’язковий техогляд діє тільки для комерційного комерційних вантажівок і автобусів. Втім, з метою зменшення смертності на дорогах транспортний комітет розгляне черговий законопроект, яким хочуть ввести обов’язковий техогляд для легкових автомобілів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на АвтоЦентр.

Перші три роки у разі прийняття законопроекту про обов’язковий техогляд діятиме перехідний період. До 2020 року планується закупівля 30 мобільних комплексів для проведення технічного контролю огляду прямо на дорозі. Спеціальне обладнання дозволить перевіряти кілька параметрів: люфт рульового управління, гальмівну систему, світлові прилади, стан шин, а також викиди CО.

Крім того необхідно буде створити систему навчальних центрів, які б готували персонал для проведення техогляду. Експерт з проведення ТО повинен мати власну печатку — і тільки він зможе видавати сертифікат на відповідність ТЗ. Також обов’язковий техогляд буде поширюватися і на колісні трактори, які рухаються зі швидкістю понад 40 км / год, та на мотоцикли з двигунами від 125 см куб.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають