9.5 C
Alba Iulia
Середа, 8 Лютого, 2023

Гелікоптери “Мотор Січ” залучать до проєкту аеромедичної евакуації на Запоріжжі

Підприємство “Мотор Січ” стане учасником експериментального проєкту аеромедичної евакуації у період з 1 лютого до 31 грудня 2022 року у Запорізькій області.

Відповідну пропозицію МОЗ Кабмін схвалив постановою №1428, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Крила.

Проєкт, який спочатку був запланований на квітень-грудень 2021 року у Львівській області, а пізніше проводився у травні-грудні 2021 року ще й у Київській області, продовжено на весь 2022 рік.

“Встановити, що приєднання додаткових регіонів до реалізації експериментального проєкту здійснюється з 1 січня по 31 грудня 2022 р. в межах бюджетних асигнувань, виділених для його реалізації, з урахуванням готовності суб’єктів державної авіації надавати повітряні судна та за наявності відповідної інфраструктури для базування таких повітряних судів”, – йдеться у прийнятій ухвалі.

blank
Новий санітарний гелікоптер Мі-2-МСБ-1 від “Мотор Січ”. Фото: Телеканал TV5

“Мотор Січ” виділить під проєкт сертифікований модернізований вертоліт Мі-2МСБ-1 у медичній комплектації.

Також уряд затвердив порядок використання у проєкті аеромедичної евакуації не залучених до його реалізації повітряних суден державної авіації ДСНС, Держприкордонслужби, Нацполіції та Нацгвардії.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають