9.5 C
Alba Iulia
Середа, 8 Лютого, 2023

Фронтові частини ООС озброєні протитанковими комплексами Javelin

Підрозділи Збройних Сил України, що виконують завдання в зоні проведення Операції об’єднаних сил, справді мають на озброєнні протитанкові ракетні комплекси FGM-148 Javelin.

Таку інформацію в інтерв’ю проєкту “Донбас.Реалії” видання “Радіо Свобода” розповів Командувач операції Об’єднаних сил генерал-лейтенант Олександр Павлюк, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence Express.

“Ми укомплектовані “Джавелінами”. Підрозділи постійно вивчають варіанти дій на найбільш загрозливих напрямках. У разі потреби ми готові їх застосувати”, – сказав Командувач ООС.

Генерал-лейтенант Олександр Павлюк розповів зокрема, що підрозділи зі складу ООС відпрацьовують усі варіанти розвитку подій, за яких може відбутись бойове застосування Javelin – мова як і про можливе пряме вторгнення частин армії РФ на північній ділянці кордону з Україною, так і про перехід в наступ “гібридних” підрозділів армії РФ на окупованому Донбасі.

“Ці плани відпрацьовані, люди тренуються. Постійно вдосконалюємо свою майстерність у цьому напрямку”, – резюмував Командувач ООС.

blank

Нагадаємо, нещодавно ми повідомляли, що наприкінці листопада 2021 року Збройні Сили України провели на полігоні “Широкий лан” інструкторсько-методичне заняття, однією із тем якого було відпрацювання нової тактики застосування протитанкових ракетних систем Javelin у бойових умовах, в умовах ночі та поганої видимості.

А у жовтні цього року на одному з полігонів ЗС України проводилися пуски ПТРК Javelin з підвищеною дальністю.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають