9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Франківське обласне підприємство автостанцій перерахувало півмільйона гривень на потреби ЗСУ

Івано-Франківське обласне підприємство автобусних станцій перерахувало 500 000 гривень на допомогу Збройним Силам України.

Про це повідомив директор підприємства автобусних станцій Віталій Запухляк, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на суспільно-політичний сайт “Місто“.

“Вже п‘ять років маю честь працювати генеральним директором ТзДВ «Івано-Франківське обласне підприємство автобусних станцій». Підприємство, яке має більш як п‘ятдесятирічну історію з обслуговування автобусних перевезень на Прикарпатті. Підприємство, яке завжди дбало про своїх клієнтів та партнерів. Так і в ці дні, коли Україна веде свою визвольну війну із російською ордою, ми не залишались ні дня осторонь, намагаючись продовжувати надавати послуги навіть в умовах війни. Сьогодні було прийнято важке та водночас дуже важливе рішення про виділення 500.000 гривень на потреби наших Збройних Сил України”, – повідомив директор.

Запухляк додав, що підприємству буде важко без цих грошей, але і без цих грошей нашої спільної Перемоги може і не бути.

“Я пишу це все публічно та закликаю всіх представників бізнесу вчиняти аналогічно, ділитись такими необхідними вам коштами із нашими ЗСУ! Нам потрібна наша перемога! Нам потрібна наша Україна!”, – запевнив Запухляк.

Останні новини:

Зараз читають