9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 28 Вересня, 2023

Фото: В Одесі запрацювала муніципальна система відеоспостереження яка може розпізнати автономери та обличчя

В Одесі запрацювала муніципальна система відеоспостереження «Безпечне місто», що дозволяє цілодобово фіксувати правопорушення, розпізнавати обличчя й автономери.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Одеської міськради.

Мер Одеси Геннадій Труханов ознайомився з роботою нової муніципальної системи відеоспостереження та відеоаналітики «Безпечне місто». Вона дозволяє цілодобово в автоматичному режимі фіксувати правопорушення, розпізнавати обличчя й автономери, а також за фотографіями визначати місця недавньої відеофіксації розшукуваного об’єкта.

На сьогодні до системи підключені 562 камери, у тому числі 412 SMART IP камер, які мають високу якість дозволу з 32-кратною можливістю збільшення зображення. Частина встановлених камер мають кут огляду до 360 градусів. Усі відеокамери управляються з Центру обробки даних і працюють на основі єдиного програмного забезпечення.

Реалізації проекту передувала спільна з правоохоронними органами робота зі складання кримінологічної карти міста і вивчення наявного досвіду реалізації аналогічних проектів.

Як зазначив куратор проекту «Безпечне місто», начальник управління організаційно-аналітичного забезпечення департаменту муніципальної безпеки Одеської міської ради Борис Магазіннік, ця система є власністю територіальної громади міста Одеси.

До системи підключено Головне управління Національної поліції України в Одеській області, у стадії реалізації – надання віддаленого доступу міському підрозділу Державної служби надзвичайних ситуацій України в Одеській області.

Безпека одеситів – у пріоритеті! Сьогодні в Одесі реалізовано новий муніципальний проект «Безпечне місто». Сучасна система відеомоніторингу і відеоаналітики – це один з напрямків, який реалізується владою для захисту одеситів. Ми і далі продовжимо нарощувати ресурсні можливості міста для створення комплексної системи безпеки, – зазначив Геннадій Труханов.

Місто продовжить роботу з інтеграції в Центр обробки даних наявних і нових відеосистем у торгових центрах, закладах освіти та охорони здоров’я, місцях масового відвідування людей.

Також завдяки наявним можливостям систему «Безпечне місто» планується застосовувати для розвитку транспортної логістики міста, контролю та управління окремими процесами й об’єктами. У перспективі планується використання можливостей проекту «Безпечне місто» для модернізації системи оповіщення населення.

Останні новини:

Зараз читають