9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 6 Жовтня, 2022

Фото: Перша в Україні сільська автоматизована обсерваторія з’явилась на Тернопільщині

У Байковецькій об’єднаній громаді з’явилася перша в Україні сільська автоматизована обсерваторія.

Обсерваторію було створено за підтримки програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність” (DOBRE). Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Український кризовий медіа центр.

Програма допомагає громадам поліпшити якість державних послуг, пожвавити місцеву економіку, боротися з місцевою корупцією, а також покращити можливості для участі людей у розвитку громад.

Програма USAID Ukraine – “USAID Україна DOBRE” відкрила першу сільську автоматизовано обсерваторію у Байковецька об’єднана громада.

Астрономічним спорядженням оснастили опору школу в селі Лозова. Завдяки потужному телескопу, планетарію та спеціальному комп’ютерному забезпеченню школярі та дорослі зможуть побачити космос зблизька.

Крім шкільних занять астрогурток відвідує 30 дітей з усієї громади. Тепер, із новим обладнанням, обіцяють приймати у себе охочих дітей із Тернополя та сусідніх областей.

Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) – це п’ятирічна програма, що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Програма спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні. Програма USAID DOBRE працює в 7 цільових областях: Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Херсонській, Кіровоградській, Миколаївській та Тернопільській.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають