9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 8 Грудня, 2023

Фото: На Київщині відкрили другу чергу заводу з виробництва штучних футбольних полів

2 березня сталася визначна подія для розвитку футбольної інфраструктури Київщини та всієї України. В селі Мартусівка Бориспільського району відбулося урочисте відкриття другої черги заводу з виробництва штучних футбольних полів.

У цьому знаковому спортивному заході взяли участь голова Київської облдержадміністрації Олександр Горган, Президент ФФУ Андрій Павелко, заступник Міністра молоді і спорту України Микола Даневич, заступник Міністра екології та природних ресурсів України Василь Полуйко, директор FFU Production Андрій Бондаренко, начальник управлінням фізичної культури і спорту Київської ОДА Сергій Тимофєєв та інші поважні гості. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Київської ОДА.

Уявіть собі, Федерація футболу України – це єдина світова організація, яка системно розвиває свою виробничу базу, і ми маємо унікальний приклад, коли підприємство, без залучення бюджетних коштів, розвиває власну виробничу базу. Це унікальний приклад прозорості, доброчесності і ефективного управління.  Це все сталося завдяки позиції Президента Федерації Андрія Павелка. Для Київщини відкриття ще  однієї лінії – це ще один крок в країні, де ми живемо по-новому. Слава федерації футболу України. Слава Київщині. Слава Україні!, – виступив з вітальним словом Олександр Горган.

В жовтні минулого року Федерація футболу України запустила перший в країні завод з виробництва високотехнологічного штучного покриття для мультиспортивних майданчиків і професійних футбольних полів.

Для будівництва цього заводу не була використана жодна гривня з державного бюджету або якісь кредитні кошти. Він є власністю Федерації футболу України, а значить кожного громадянина нашої країни, який любить і підтримує футбол, – наголосив Президент ФФУ Андрій Павелко.

Відкриття другої лінії – це серйозний економічний крок, бо ми демонструємо робочі місця і сучасні технології, інвестиції, тут не затрачено бюджетних коштів, – додав Андрій Павелко.

Останні новини:

Зараз читають