9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Червня, 2022

Фото: Holteс International провів чергові випробування устаткування для Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива

На підприємстві «Holtec Manufacturing Division» у місті Пітсбурґ (штат Пенсильванія, США) з 26 по 30 березня 2018 року відбувся черговий етап заводських приймальних випробувань устаткування для Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива (ЦСВЯП).

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Енергоатому.

У заводських випробуваннях взяли участь представники Національної атомної енергогенеруючої компанії «Енергоатом» та Державного науково-технічного центру з ядерної та радіаційної безпеки (ДНТЦ ЯРБ).

Під час приймальних випробувань було виконано основні етапи: випробування підіймальної траверси транспортного контейнеру HI-STAR, призначеного для перевезення ВЯП та стикувального пристрою (буде використовуватись на енергоблоках АЕС при завантаженні відпрацьованого ядерного палива у транспортувальний контейнер). Відбулись випробування під навантаженням та функціональні перевірки сумісності стикувального пристрою з перевантажувальним контейнером, що забезпечує біологічний захист персоналу під час перевантаження ВЯП (HI-TRAC) та імітатором багатоцільового контейнера (БЦК). Запланована «Holtec International» програма заводських приймальних випробувань HI-TRAC і підйомних пристроїв для нього виконана в повному об’ємі. Обладнання готове до відвантаження Замовнику.

Також були завершені випробування першого багатоцільового контейнера БЦК-31 (для довгострокового зберігання відпрацьованого ядерного палива реакторів типу ВВЕР-1000) з пілотної партії. Виконано «гелієвий» тест герметичності зовнішньої обичайки на другому з пілотної партії контейнері БЦК-31 та зовнішньої кришки БЦК-85 (для довгострокового зберігання відпрацьованого ядерного палива реакторів типу ВВЕР-440).

Результати заводських приймальних випробувань устаткування ЦСВЯП на підприємстві «Holtec Manufacturing Division» свідчать про відповідність виготовленого устаткування вимогам технічних специфікацій.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають