9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 17 Січня, 2022

Фото: Дільничні інспектори Вінниці отримали нові позашляховики

Дільничним інспекторам Вінниці вручили ключі від 10 нових автомобілів  «Renault Duster», які придбали за рахунок коштів міського бюджету. Загальна вартість склала  4 мільйони гривень. Поповнення службового автопарку дозволить оперативніше реагувати на звернення та повідомлення громадян, надавати допомогу людям, здійснювати профілактику вуличної злочинності.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Вінницької ОДА.

Вручення ключів від нових авто відбулось за участю  голови облдержадміністрації Валерія Корові та Вінницького міського голови Сергія Моргунова.

За словами начальника ГУНП у Вінницькій області генерала поліції третього рангу Юрія Педоса, автомобілі обслуговуватимуть м. Вінницю, яку умовно поділили на десять квадратів, врахувавши навантаження на поліцейських з огляду на кількість вчинення там кримінальних та адміністративних правопорушень.

Кожен квадрат патрулюватиме службовий автомобіль з двома поліцейськими, серед яких – дільничні офіцери поліції та поліцейські відділу превенції. Їх головне завдання – профілактична діяльність, недопущення вчинення правопорушень на території обслуговування, надання допомоги людям. Крім того, екіпажі будуть задіюватися у разі вчинення резонансних правопорушень, введення плану «Перехват» по затриманню злочинців.

Очільник області Валерій Коровій зазначив, що фінансова підтримка поліції у придбанні службових автомобілів – це логічне продовження співпраці влади та поліції в регіоні, спрямованої на забезпечення безпеки людей в регіоні, повернення довіри громадян до поліції. Валерій Коровій побажав успіхів поліцейським у повсякденній службі.

В свою чергу міський голова Сергій Моргунов, пообіцяв і в подальшому фінансову підтримку вінницької поліції в матеріально-технічному забезпеченні для реалізації спільної мети – аби вінничани почувалися безпечно у своєму місті.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають