9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 26 Вересня, 2023

Фото: Агентство Madcats розробило логотипи та новий стиль для українських органів влади

Брендингові агентство Madcats Agency розробило новий фірмовий стиль для українських органів виконавчої влади та представило його сьогодні

Це логотипи міністерств, виконані в єдиному стилі. Проектуючи логотип, команда підбирала товщину смуг прапора, герба і шрифту так, щоб вони виглядали однаково. Проектом команда займалася у вільний від роботи час, на його створення пішло кілька тижнів. Поки це – концепт, але його можуть доопрацювати, якщо він зацікавить уряд.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на AIN

За словами співзасновника агентства Олександра Солонько, до ідеї створення фірмового стилю для української влади фахівців підштовхнуло те, що для окремих структур такі стилі з’являються щороку.

Окремо вони можуть бути хороші, але держава, сильна держава – це єдина, цілісна система. Тому ми розробили концепт, в якому символи нашої державності (герб і прапор) коммуницируют, як єдина система , – каже Солонько.

При створенні стилю фахівці агентства надихалися прикладами Великобританії, Нідерландів, Німеччини.Якщо уряд зацікавиться розробкою, агентство готове передати всі напрацювання і допомогти з впровадженням безкоштовно.

Нагадаємо, в серпні цього року українське digital-агентство PlusOne опублікувало концепт повного ребрендингу для державного авіабудівного підприємства «Антонов» – починаючи від логотипу і закінчуючи шрифтами і сайтом.

Останні новини:

Зараз читають