9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Червня, 2022

Флагман Морської охорони з дружнім візитом відвідує Туреччину

В неділю, 22 серпня 2021 року, флагман Морської охорони Державної прикордонної служби України «Григорій Куроп’ятников» відправився з дружнім візитом до Туреччини.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Корабель відвідає колег по той бік Чорного моря на запрошення Берегової охорони Республіки Туреччина.

Флагман Морської охорони ДПСУ «Григорій Куроп’ятников», корабель проєкту 1241.2 (шифр «Молнія»), виконуватиме такий перехід вперше.

“Досить символічно, що в Стамбул корабель Морської охорони прибуде в День Незалежності України”, – написали у пресслужбі Морської охорони ДПСУ.

https://www.facebook.com/watch/?v=899497260643468&t=0

Програма візиту «Григорія Куроп’ятникова» до турецьких колег передбачає обмін досвідом та перспективне планування розвитку співробітництва з турецькими колегами.

Нагадаємо, що про організацію дружніх візитів прикордонних кораблів обох відомств вдалося домовитись у червні цього року. Тоді сторони домовилися скоординовано нести службу на своїх морських ділянках Чорного моря, проводити спільні навчання з пошуково-рятувальних операцій і відновити дружні візити кораблів.

Загалом метою подібних візитів є обмін «премудростями» використання штурмансько-навігаційного обладнання, відпрацювання спільного маневрування в морі, а також теоретичне опрацювання здійснення пошукових та рятувальних операцій в морі.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають