9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 11 Грудня, 2023

Філія «ВГМК» збільшить розкривні роботи

З якими результатами завершила 2016 рік філія «ВГМК» ПАТ «ОГХК, які перспективи розвитку та плани на 2017 рік розповідає директор філії Андрій Сторчак.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на UMCC.

 – Андрію Сергійовичу, наскільки успішним, на Ваш погляд, був 2016 рік?  Чи всі поставлені цілі були досягнуті?

– У порівнянні з попереднім роком, 2016 рік був значно вдалішим для нашого підприємства як з точки зору виробництва обсягів готової продукції, так і з точки зору поліпшення технологічного процесу. Майже всі цілі, які ми ставили перед собою на 2016 рік, – досягнуто. Найголовніші з них – довгоочікуване завершення ремонту роторного екскаватора KU-800, який дуже довгий термін знаходився у ремонті і без якого ми не могли розпочати експлуатацію південної дільниці кар’єру №7, а також планове перенесення другої черги гідротранспорту, що дозволило значно поліпшити наші виробничі показники. Крім того, було придбано два нові фільтри сухого очищення для дільниці подрібнення концентратів та декілька одиниць автотранспортної техніки.

Які плани на 2017 рік і чи можна говорити про інвестиції у виробництво та його зростання?

– На поточний рік у нас дуже серйозні плани як з виробництва готової продукції, так і з інвестицій. Ми плануємо збільшити обсяги розкривних робіт на 40%. Плануємо придбати багато абсолютно нової техніки, у першу чергу, кар’єрних самоскидів. У планах на наступний рік – два капітальні ремонти кар’єрних екскаваторів гірничо-транспортного виробництва, капітальний ремонт сушильного барабану СБ-1 на збагачувальному виробництві, крім того, ми плануємо перенесення першої черги гідротранспорту та перенесення бустерної станції другого підйому першої черги. Планується також капітальний ремонт вакуум-фільтрів на збагачувальному виробництві.
Рік, що прийшов, має стати роком продовження досягнутого, підкорення нових вершин. Маю впевненість, що ми з вами з цим впораємося.

Останні новини:

Зараз читають