9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 24 Березня, 2023

Завдяки новій біоТЕЦ Житомир у січні заощадив понад 37 млн гривень

У січні 2022 року Житомир зекономив на теплі 37 мільйонів гривень завдяки роботі нової теплоелектроцентралі, яка працює на альтернативному паливі.

Про це на засіданні Конгресу місцевих і регіональних влад заявив мер Житомира Сергій Сухомлин, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЕкоПолітика.

“У грудні ми з міністром розвитку громад Олексієм Чернишовим відкривали ТЕЦ, яку побудували, зокрема, коштом швейцарського уряду. За січень економія для підприємства “Теплокомуненерго” становила 37 мільйонів гривень. Це тільки одна ТЕЦ. Декілька — забезпечать нам відхід від газу приблизно на 80%”, — зазначив міський голова.

За словами Сухомлина, другу ТЕЦ уже будують. Також підписано контракт з австрійською компанією й на будівництво третьої, а щодо четвертої триває конкурс.

“Я надзвичайно вдячний партнерам, які допомагають місту впроваджувати політику енергонезалежності”, — сказав житомирський мер.

Окрім того, він згадав про термомодернізацію, зауваживши, що нині 224 ОСББ міста приєдналися до програми “теплі кредити” на загальну суму близько 80 млн грн.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають