9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Грудня, 2021

Зариблення водойм: У Канівське водосховище випустили 7 тонн мальків риби

Вперше з моменту існування ДУ «Херсонський виробничо-експериментальний завод по розведенню молоді частикових риб» відбулось вселення водних біоресурсів у Канівське водосховище.

Так, 17 жовтня до водойми в містах Українка та Ржищів випустили 264 262 екз. риб, загальною вагою 7 тонн. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Держрибагентства.

Зокрема: 140 846 екз. товстолоба, 47 784 екз. коропа та 75 630 екз. білого амура. Середня вага мальків риб становила близько 20-25 г.

В акції зариблення взяли участь Голова Держрибагентства Ярослав Бєлов, начальник Київського рибоохоронного патруля Володимир Мухін, співробітники Управління оперативного реагування «Рибоохоронний патруль», представники НААН, Держрибагентства, громадськості та засобів масової інформації.

Продовжуємо хорошу традицію зариблення водойм. Адже зариблення – це робота на перспективу для забезпечення продовольчої безпеки країни. Завдяки належній підтримці і співпраці Міністерства аграрної політики та продовольства України у 2019 році продуктивність державних рибзаводів планується збільшити на 20 відсотків, – наголосив Голова Держрибагентства Ярослав Бєлов.

blank

За дотриманням норм вселення водних біоресурсів до Канівського водосховища слідкували представники Київського рибоохоронного патруля.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають