9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 23 Квітня, 2021

Запоріжсталь впроваджує систему моніторингу парникових газів

 • На комбінаті “Запоріжсталь” відбулася зустріч керівників підприємства з представниками Світового банку щодо викидів парникових газів з приводу тестування пілотного проекту з моніторингу та звітності викидів парникових газів.

  Передає Національний Промисловий Портал посиланням на ПромПолитИнформ.

  Комбінат бере участь у пілотному проекті Світового банку по викидах парникових газів вже другий рік поспіль. Реалізація пілотного проекту передбачає підготовку плану моніторингу викидів парникових газів, здійснення моніторингу викидів згідно з підготовленим планом і підготовка звіту про викиди парникових газів. Верифікація звіту про викиди буде проведена незалежною організацією.

  Економічна вигода у впровадженні моніторингу в тому, що це є перший крок на шляху до впровадження загальносвітової практики торгівлі квотами. Підприємства, які впроваджують енергозберігаючі технології, зможуть продавати свої квоти на викиди парникових газів та отримувати додаткові кошти, зберігаючи екологію.

  На сьогодні ПАТ «Запоріжсталь» сьогодні в числі перших підприємств готове співпрацювати з Міністерством екології та природних ресурсів, дотримуючись законодавства на державному та міжнародному рівні, впроваджуючи передові практики в питаннях екології ще до впровадження системи торгівлі викидами.

  Комбінат «Запоріжсталь» був обраний в якості пілотного проекту, тому що ми наближаємося до вимог європейського законодавства щодо викидів парникових газів. Це пов’язано з тим, що у нас, з одного боку, впроваджуються енергоефективні технології. Крім того, ми активно займаємося питаннями економного споживання природних ресурсів – природного газу та інших вуглецевих компонентів, — розповіла начальник управління з охорони навколишнього середовища «Запоріжсталі» Інна Холіна.

  Управління викидами парникових газів стимулює підприємство економно використовувати сировинну базу, різні енергоресурси, удосконалювати технології. Ці додаткові фактори дозволять підприємству успішно конкурувати на світовому ринку.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Розпочались випробування нової моделі трамвая “Татра-Юг” (фото)

  У вівторок, 20 квітня, відбувся перший виїзд на експлуатаційні випробування нового трамваю заводу Татра-Юг модифікації К-1Т306, що...

  Для виробництва нової станції «Кольчуга» необхідно від 9 до 12 місяців

  Цикл виробництва нової автоматизовані станції радіотехнічної розвідки «Кольчуга» складає від 9 до 12 місяців.Про це в інтерв’ю для...

  Вінницьке підприємство встановлюватиме на радянську автотехніку німецькі мотори

  У Вінниці на радянську автотехніку встановлюватимуть мотори з Німеччини, цю роботу проводитиме ДП «45 експериментальний механічний завод».Передає Національний Промисловий...

  Українська система управління озброєнням гелікоптерів пішла на експорт

  Приватне підприємство «Рамзай» повністю освоїло та розпочало випуск систем управління зброєю бойового гелікоптера. Наразі вже виконано перші експортні контракти для вітчизняної системи.

  Запущено новий маршрут доставлення українського металу в Європу річковим транспортом

  В Ізмаїльському морському порту вперше розвантажили баржу місткістю понад 5 тисяч тонн. Крім того, для транспортування вантажу в порт був використаний новий...

  Виробництво біткоїнів використовує порівняні з Україною обсяги споживання електроенергії

  На «майнінг» (простішими словами - виробництво) популярної криптовалюти біткоїн щорічно витрачається 121,36 терават-годин електроенергії. Таку інформацію надали дослідники Кембриджського університету.

  “Держгідрографія” оголосила тендер на страхування власних безпілотних авіаційних комплексів

  Державна установа "Держгідрографія" 19 квітня оголосила тендер на страхування майна - безпілотних авіаційних комплексів, про що повідомляється в системі електронних держзакупівель ProZorro.

  Мінінфраструктури розвиватиме річкові туристичні маршрути з Києва в Канів та Чорнобиль

  Міністерство інфраструктури вважає за необхідне розвивати туристичні маршрути на річкових шляхах країни, зокрема, маршрутів з Києва до Канева та в Чорнобиль.

  Зараз читають

  “Оплот” змагатиметься з Т-90 у майбутній закупівлі танків Єгиптом

  Завод ім. Малишева (Харків) продемонстрував танк БМ "Оплот" та власні виробничі потужності підприємства делегації з Єгипту.

  Влітку аеропорт “Ужгород” відновить обслуговування регулярних рейсів

  Починаючи з 1 червня, повинен відновити обслуговування регулярних рейсів аеропорт Ужгород. Рейси за маршрутом Київ - Ужгород...

  Влітку Windrose запускає регулярні авіарейси з Києва в Кривий Ріг

  Авіакомпанія Windrose в червні запускає регулярні авіарейси в три міста: Київ - Ужгород - Київ, Київ -...

  Розпочались випробування нової моделі трамвая “Татра-Юг” (фото)

  У вівторок, 20 квітня, відбувся перший виїзд на експлуатаційні випробування нового трамваю заводу Татра-Юг модифікації К-1Т306, що...