9.5 C
Alba Iulia
Субота, 18 Вересня, 2021

Запоріжсталь впроваджує систему моніторингу парникових газів

 • На комбінаті “Запоріжсталь” відбулася зустріч керівників підприємства з представниками Світового банку щодо викидів парникових газів з приводу тестування пілотного проекту з моніторингу та звітності викидів парникових газів.

  Передає Національний Промисловий Портал посиланням на ПромПолитИнформ.

  Комбінат бере участь у пілотному проекті Світового банку по викидах парникових газів вже другий рік поспіль. Реалізація пілотного проекту передбачає підготовку плану моніторингу викидів парникових газів, здійснення моніторингу викидів згідно з підготовленим планом і підготовка звіту про викиди парникових газів. Верифікація звіту про викиди буде проведена незалежною організацією.

  Економічна вигода у впровадженні моніторингу в тому, що це є перший крок на шляху до впровадження загальносвітової практики торгівлі квотами. Підприємства, які впроваджують енергозберігаючі технології, зможуть продавати свої квоти на викиди парникових газів та отримувати додаткові кошти, зберігаючи екологію.

  На сьогодні ПАТ «Запоріжсталь» сьогодні в числі перших підприємств готове співпрацювати з Міністерством екології та природних ресурсів, дотримуючись законодавства на державному та міжнародному рівні, впроваджуючи передові практики в питаннях екології ще до впровадження системи торгівлі викидами.

  Комбінат «Запоріжсталь» був обраний в якості пілотного проекту, тому що ми наближаємося до вимог європейського законодавства щодо викидів парникових газів. Це пов’язано з тим, що у нас, з одного боку, впроваджуються енергоефективні технології. Крім того, ми активно займаємося питаннями економного споживання природних ресурсів – природного газу та інших вуглецевих компонентів, — розповіла начальник управління з охорони навколишнього середовища «Запоріжсталі» Інна Холіна.

  Управління викидами парникових газів стимулює підприємство економно використовувати сировинну базу, різні енергоресурси, удосконалювати технології. Ці додаткові фактори дозволять підприємству успішно конкурувати на світовому ринку.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Парламент ухвалив за основу законопроєкт про розвиток виробництва біометану

  Верховна Рада в першому читанні ухвалила законопроєкт №5464 "Про внесення змін до закону України "Про альтернативні види...

  Міноборони уклало договори на закупівлю 37 тисяч тонн палива

  Департамент державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міноборони розпочав процедури закупівлі пально-мастильних матеріалів.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  З початку року виробництво автомобільної техніки в Україні зросло у 2,6 раза

  У серпні підприємствами української автомобільної промисловості було випущено 554 транспортних засоби, що в 4,6 раза більше, ніж у серпні 2020-го.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Для української армії випробовують рухому станцію очищення води «Джерело-2000»

  В інтересах Збройних сил України проводять випробування рухомої станції очищення води «Джерело-2000».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Реалізації проєкту високошвидкісної залізниці в Україні коштуватиме 2-5 мільярдів доларів

  Вартість будівництва високошвидкісної залізниці в Україні може скласти близько 2-5 мільярдів доларів, заявив заступник директора департаменту інвестиційної діяльності "Укрзалізниці" Володимир Шемаєв.

  До України прибув 50-й контейнерний потяг з Китаю (відео)

  До Києва з Чунцина прибув контейнерний поїзд, який доставив 62 контейнери.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Центр транспортних стратегій.

  В Ужгороді побудували перший у місті скейт-майданчик

  На площі Богдана Хмельницького в Ужгороді відкрили перший у місті майданчик для катання на скейтбордах і роликах.Передає Національний Промисловий...

  Бельгія передала Україні науково-дослідне судно Belgica для екологічного моніторингу Чорного та Азовського морів

  Для проведення екологічного моніторингу Чорного та Азовського морів Бельгія передала Україні науково-дослідне судно «Belgica» (A962).Про це йдеться в...

  Зараз читають

  Радивилівський комбінат хлібопродуктів приватизували за 147 мільйонів гривень

  Онлайн-аукціон з приватизації Радивилівського комбінату хлібопродуктів, що на Рівненщині, відбувся 30 серпня. В результаті, переможець торгів запропонував...

  На Житомирщині відкрили новий завод із заморожування ягід та фруктів (фото)

  Українська компанія Alte Foods побудувала та ввела в експлуатацію високотехнологічний завод із заморожування ягід та фруктів.

  На трасі М-18 відкрили рух транспорту по відновленому мосту через річку Оріль

  На кордоні Харківської та Дніпропетровської областей у міста Перещепине на трасі М-18 відкрили рух транспорту по 128-метровому...

  У Харкові відновили раритетний тролейбус (фото)

  У Харкові відреставрували останній в місті тролейбусів ЗІУ-682, який експлуатувався. Після того як машину вивели з експлуатації,...