9.5 C
Alba Iulia
Середа, 17 Серпня, 2022

Запоріжсталь впроваджує систему моніторингу парникових газів

На комбінаті “Запоріжсталь” відбулася зустріч керівників підприємства з представниками Світового банку щодо викидів парникових газів з приводу тестування пілотного проекту з моніторингу та звітності викидів парникових газів.

Передає Національний Промисловий Портал посиланням на ПромПолитИнформ.

Комбінат бере участь у пілотному проекті Світового банку по викидах парникових газів вже другий рік поспіль. Реалізація пілотного проекту передбачає підготовку плану моніторингу викидів парникових газів, здійснення моніторингу викидів згідно з підготовленим планом і підготовка звіту про викиди парникових газів. Верифікація звіту про викиди буде проведена незалежною організацією.

Економічна вигода у впровадженні моніторингу в тому, що це є перший крок на шляху до впровадження загальносвітової практики торгівлі квотами. Підприємства, які впроваджують енергозберігаючі технології, зможуть продавати свої квоти на викиди парникових газів та отримувати додаткові кошти, зберігаючи екологію.

На сьогодні ПАТ «Запоріжсталь» сьогодні в числі перших підприємств готове співпрацювати з Міністерством екології та природних ресурсів, дотримуючись законодавства на державному та міжнародному рівні, впроваджуючи передові практики в питаннях екології ще до впровадження системи торгівлі викидами.

Комбінат «Запоріжсталь» був обраний в якості пілотного проекту, тому що ми наближаємося до вимог європейського законодавства щодо викидів парникових газів. Це пов’язано з тим, що у нас, з одного боку, впроваджуються енергоефективні технології. Крім того, ми активно займаємося питаннями економного споживання природних ресурсів – природного газу та інших вуглецевих компонентів, — розповіла начальник управління з охорони навколишнього середовища «Запоріжсталі» Інна Холіна.

Управління викидами парникових газів стимулює підприємство економно використовувати сировинну базу, різні енергоресурси, удосконалювати технології. Ці додаткові фактори дозволять підприємству успішно конкурувати на світовому ринку.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають