9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

З початку року на Львівщині ліквідували 46 діючих несанкціонованих сміттєзвалищ

З початку року на Львівщині ліквідували 46 діючих несанкціонованих сміттєзвалищ площею 26,14 га.

Про це повідомив сьогодні директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА Руслан Гречаник, передає Національний промисловий портал.

У лютому в області нараховувалось 87 діючих несанкціонованих сміттзвалищ, площею 73,1 га Cтаном на вересень на території області розташовано 41 діюче несанкціоноване сміттєзвалище Вродовж 6 місяців ліквідували 46 діючих несанкціонованих сміттєзвалищ площею 26,14 га,-зазначив Руслан Гречаник.

Також він наголосив, що за три роки рекультивували майже 600 несанкціонованих сміттєзвалищ. Несанкціоновані сміттєзвалища, які знаходяться на території області обліковуються районними державними адміністраціями, а також Міністерством екології та природних ресурсів.

Зазначимо, на Львівщині діє інтерактивна карта незаконних сміттєзвалищ. Департамент  екології та природних ресурсів Львівської ОДА закликає мешканців повідомляти про виявлені сміттєзвалища та засмічення. Cервіс постійно оновлюється, кожен може зайти на сторінку, зареєструватися і залишити повідомлення про звалище.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають