9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 28 Вересня, 2023

Вишнівецька громада розпочала роздільний збір сміття

На виконання вимог чинного законодавства та європейських стандартів, керівництво Вишнівецької селищної ради придбало 70 контейнерів для роздільного збирання сміття

Баки для сміття будуть встановлені в усіх селах громади впродовж першого кварталу 2018 року. Крім того, над баками облаштують накриття, зварювання яких вже розпочалося. Також у селищній раді розглядають можливість розміщення у селах менших ємкостей для використаних батарейок.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ресурс Децентралізація

За словами заступника голови селищної ради з фінансово-економічних питань Віталія Рися, вартість придбаних контейнерів – 415 тисяч гривень. Закуплені вони у київської фірми за кошти субвенції, місцевого комунального господарства і підприємства «Добрий самарянин».

 У школах громади будуть організовані відповідні навчальні заняття: яке сміття в який контейнер має потрапити. Виготовимо також спеціальні демонстраційні плакати і невеликі макети контейнерів, щоб школярі на практиці побачили, як сортувати сміття за видами матеріалів. Сподіваємося, що вдома діти поділяться отриманими знаннями зі старшими родичами, – запевнив Віталій Рись

Договір на вивезення сміття з 1 січня має підписати кожен власник домоволодіння, адже за його непідписання передбачений штраф. Штрафуватимуть також за несанкціоноване вивезення відходів.

Останні новини:

Зараз читають