9.5 C
Alba Iulia
Субота, 30 Вересня, 2023

Виробник “Львівських дріжджів” встановлює нову систему очищення стоків (відео)

Це вже третій етап модернізації власних очисних споруд компанії

На території “Компанії Ензим”, яка є одним з найбільших в Україні виробників дріжджів під торговою маркою «Львівські дріжджі» монтують нову систему фільтрації. Це спеціальна біологічно-мембранна установка (система MBR), японської компанії Mitsubishi.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

Це мембрани для ультрафільтрації стічних вод, які будуть інтегруватись в систему очистки, а саме в стадію аеробного очищення стоків. Відбувається аерація, в міжмембранному просторі присутні живі організми, які для своєї життєдіяльності потребують наявність в стічних водах певної концентрації кисню. Під дією цих мікроорганізмів відбувається очищення забруднень із подальшою фільтрацією через мембрани», – розповів Сергій Басараб, майстер дільниці з очищення стічних вод «Компанії Ензим».

 

Мембранний фільтр працюватиме цілодобово. У впровадження нових технологій у систему очищення стоків «Компанія Ензим» вклала близько 2 млн євро. Для монтажу обладнання були залучені фахівці з Нідерландів.

В установці відбувається процес фільтрування – біологічний процес очищення від осаду у резервуарі. Фібра, крізь яку проходить процес очищення, має мікроскопічні отвори. Їх можна побачити лише через мікроскоп. Власне вони й фільтруватимуть стічні води, – каже Ян Пас, інженер голландської компанії AWT Watertreatment.

Це вже третій етап модернізації очисних споруд, який впроваджує «Компанія Ензим». Комплекс охоплює анаеробну та аеробну стадії очищення стоків. В результаті очищення стоків виробляється біогаз, який підприємство використовує для своєї діяльності. Таким чином, підприємство вже замістило до 70% споживання природного газу.

Останні новини:

Зараз читають