9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

Відтворення лісів: Як вирощується новий ліс в українських Карпатах

Перебуваючи на Долинщині, у Вигодському лісовому господарстві, що на Прикарпатті, заступник Голови Держлісагентства Володимир Бондар відвідав Шевченківське лісництво.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Державного агентства лісових ресурсів України.

Загальна площа Шевченківського лісництва складає 4243 га, з яких 3522 га вкриті лісом. Переважають тут буково-ялиново-ялицеві насадження. Але гордістю лісівників цього лісництва є розсадники. Саме тут вирощують посадковий матеріал, який згодом висаджуються на зрубах і на місцях колишніх лісових згарищ.

Щорічно у розсадниках вирощується близько 150 000 сіянців і саджанців ялин, ялиці, модрини, сосни, буків, – розповідає головний лісничий Василь Тисяк. – У літніх піднавісах ростуть основні лісоутворюючіпороди: ялина європейська, ялиця біла, клен-явір, бук лісовий і модрина європейська. Вирощуються вони як у відкритому, так і в закритому ґрунті. Торік, приміром, ми виростили 100 000 штук посадкового матеріалу і передали в лісництва лісгоспу під час лісокультурної компанії.

На данном изображении может находиться: растение, трава, дерево, на улице и природа

До речі, в теплиці ростуть не тільки сіянці. Тут вирощується лісоматеріал, отриманий вегетативним способом – живцюванням. В основному це декоративні рослини, яких у Шевченківському лісництві 50 видів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають