9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 19 Серпня, 2022

Відео: У Рівному переробляють опале листя та траву у біогумус

Представники організації «Зелені ініціативи Рівного» переробляють опале листя і траву, яке проходять переробку і перетворюється на цінну, екологічно чисту речовину — біогумус, який згодом використовується для сільськогосподарського виробництва, удобрення міських газонів і квітників.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Сфера-ТВ.

Робимо таким чином: спочатку завозимо листя, потім їх перетрушуємо, додаємо реагенти типу біогумусу, щоб процес скоріше проходив і листя прохолить отаку переробку і стає такою субстанцією, – розповів виробник органічних добрив Володимир Черемісін.

Дим від спалювання листя шкодить здоров’ю та екології, а захоронення органічних відходів спричиняє появу шкідливих біогазів. Тож такі технології переробки листя допомагають не тільки економити на ресурсах, а ще й берегти довкілля, і навіть є корисними для євроінтеграційного процесу в країні.

Аби впоратися із своїми відходами, Україні потрібні інвестори. На думку експертів та науковців, саме розширена відповідальність виробника буде найкращим міжнародним досвідом щодо цивілізованого поводження з відходами. А поки законодавча база не працює на користь таких новацій, рівняни впроваджують європейський досвід самотужки. Сподіваються, результати від таких зусиль будуть.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають