9.5 C
Alba Iulia
Середа, 25 Травня, 2022

Верховна Рада схвалила приєднання України до Конвенції про вплив промислових аварій

Верховна Рада ухвалила в цілому законопроєкт №0140 «Про приєднання України до Конвенції про транскордонний вплив промислових аварій».

Про це повідомив голова парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування Олег Бондаренко, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK center.

Рішення підтримали 317 народних депутатів. Законопроєкт ухвалено з метою відповідності критеріям членства в Європейському Союзі.

Відповідно до тексту пояснювальної записки до законопроєкту, його прийняття сприятиме вдосконаленню системи запобігання, підготовки, реагування та ліквідації наслідків промислових аварій транскордонного характеру, можливості отримання допомоги щодо збільшення потенціалу України, обміну досвідом у цих сферах. Конвенцію, у разі приєднання до неї, можна буде використати як додатковий правовий механізм для вирішення питань впливу аварій, що трапилися на території сусідньої країни, але наслідки яких поширилися на територію України.

Також голова Комітету Олег Бондаренко вважає, що приєднання до Конвенції допоможе компенсувати збитки від агресії РФ.

«Приєднання України до цієї Конвенції дозволить забезпечити відшкодування за завдані збитки навколишньому середовищу внаслідок збройної агресії РФ», – наголосив він.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають