9.5 C
Alba Iulia
Середа, 28 Липня, 2021

Великі компанії готові будувати сміттєпереробний завод в Миколаєві – відбулася презентація проектів (фото)

 • У будівництві заводу з переробки та утилізації твердих побутових відходів в Миколаєві зацікавилися 3 великих компанії.

  Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу міської ради.

  Свої проекти демонстрували компанії: Piromak TD, Київський котельно-механічний завод імені Пархоменка, ПВКФ “Теплоелектросервіс».

  Сьогодні ми тут зібралися для того, щоб вирішити проблему утилізації твердих побутових відходів. В результаті ми повинні прийти до того, щоб в Миколаєві не захоронювати ТПВ і тверді побутові відходи не забруднювали навколишнє середовище, – сказав мер Олександр Сенкевич.

  Першу презентацію провела Тетяна Школьна, представник компанії Piromak TD. Вона розповіла про інноваційний італійському комплексі з переробки сміття Pirodistil Gasogeno.

  За словами Тетяни Шкільної, такий завод здатний переробляти органічні і інертні матеріали.

  До органічних матеріалів відносяться покришки, папір, пластмаса, медичні відходи, одяг, відходи, що містять полівінілхлорид. До інертних матеріалів відносяться метал, скло, кераміка, пісок, камінь, цемент, цегла. Хочу звернути увагу на те, що такий комплекс також переробляє технічні масла, які були в експлуатації. у процесі переробки органічні матеріали не залишають попіл, тобто це абсолютно безвідходне виробництво. Також при переробці в атмосферу не викидаються токсичні речовини. у комплексі інертні матеріали очищаються, в результаті ми отримуємо очищені будматеріали, які можуть бути повторно використані,- розповіла Тетяна Школьна.

  Київський котельно-механічний завод імені Пархоменка пропонує принципово інший метод боротьби з ТПВ – термічну переробку. Простіше кажучи, спалювання сміття.

  Ми переробляємо тверді побутові та промислові відходи, особливо небезпечні тверді, костообразние і рідкі відходи, це хімічні відходи, відходи промислових виробництв, нафтові шлами, мулові залишки і так далі. Для цього у нас є різні технології. Перша: це стандартна решітка, яка протягом останніх 50 років показала себе дуже добре. Друга: технологія газифікації. Третя технологія: трубчасті печі, які використовуються для переробки шкідливих і небезпечних відходів, – сказала представник компанії Марина Іпатова.

  Такий сміттєспалювальний завод ТПВ перетворює в енергію: теплову і електричну. Треба відзначити, що після спалювання твердих побутових відходів залишається близько 30% шлаку. Хоча представники компанії запевняють, що цей показник легко можна довести до 10%.

  Підприємство “Теплоелектросервіс» для утилізації твердих побутових відходів пропонує використовувати технологію низькотемпературного піролізу. Використовуючи її, можна переробляти все органічні відходи. При цьому сортувати ТПВ не потрібно. Такий комплекс перетворює сміття в рідке паливо, теплову та електричну енергію. Будівництво заводу займе близько 3 років.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Підприємства аквакультури цьогоріч збільшили виробництво продукції

  Загальний обсяг вилову риби та інших водних біоресурсів підприємствами рибної галузі України за 6 місяців 2021 року...

  З початку року Україна збільшила виробництво електроенергії на 6%

  У січні-червні 2021 року Україна збільшила виробництво електроенергії на 5,9%, або на 4 303,1 млн кВт-год до 77 735,1 млн кВт-год у...

  SkyUp запускає рейси вже до другого міста Узбекистану

  Українська авіакомпанія SkyUp Airlines відкрила продаж квитків на рейси в Навої - друге за рахунком місто Узбекистану у маршрутній сітці перевізника.

  Компанія «Рубін-2017» випробовує власний 155-мм снаряд до САУ «Богдана»

  Приватна компанія «Рубін-2017» випробовує власний 155-мм снаряд до самохідної артилерійської установки (САУ) 2С22 «Богдана».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Київ придбає 20 електробусів в рамках Кіотського протоколу

  Київ закупить 20 сучасних електробусів в рамках Кіотського протоколу, повідомив заступник голови КМДА Олександр Густєлєв.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  За 15 років “Метінвест” інвестував в екологічні проєкти 3,5 мільярда доларів

  За словами гендиректора "Метінвесту", тема екології та декарбонізації буде основною для компанії в найближчі 20 - 30 років. Міжнародна вертикально інтегрована гірничо-металургійна...

  “Луцькводоканал” придбав нову партію техніки (фото)

  Автопарк комунального підприємства “Луцькводоканал” поповнився новою технікою.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ВолиньPost.Директор підприємства Віктор Гуменюк зауважив,...

  Понад 35 тисяч українських домогосподарств встановили сонячні електростанції

  На сьогодні в Україні понад 35,4 тисяч родин отримують електроенергію від енергії Сонця. Загальна потужність таких сонячних електростанцій (СЕС) становить 933 МВт.

  Зараз читають

  Київ придбає 20 електробусів в рамках Кіотського протоколу

  Київ закупить 20 сучасних електробусів в рамках Кіотського протоколу, повідомив заступник голови КМДА Олександр Густєлєв.

  З аеропорту Ужгорода виконали перший міжнародний рейс

  Аеропорт Ужгород обслужив перший міжнародний рейс з моменту відновлення роботи аеропорту.Передає Національний Промисловий Портал з...

  У Збройних силах відкрили школи підготовки фахівців радіоелектронної боротьби та розвідки

  У навчальних центрах Збройних Сил України відкрито нові школи підготовки кваліфікованих фахівців – радіоелектронної боротьби та радіоелектронної...

  Основний український завод з ремонту зенітних комплексів вийшов у прибуток

  Балаклійський ремонтний завод, який ремонтує зенітні комплекси 9К33 «Оса», 2К12 «Куб», 9К330 «Тор», 2К22 «Тунгуска», ЗСУ-23-4 «Шилка»...