9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 27 Січня, 2023

Великі компанії готові будувати сміттєпереробний завод в Миколаєві – відбулася презентація проектів (фото)

У будівництві заводу з переробки та утилізації твердих побутових відходів в Миколаєві зацікавилися 3 великих компанії.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу міської ради.

Свої проекти демонстрували компанії: Piromak TD, Київський котельно-механічний завод імені Пархоменка, ПВКФ “Теплоелектросервіс».

Сьогодні ми тут зібралися для того, щоб вирішити проблему утилізації твердих побутових відходів. В результаті ми повинні прийти до того, щоб в Миколаєві не захоронювати ТПВ і тверді побутові відходи не забруднювали навколишнє середовище, – сказав мер Олександр Сенкевич.

Першу презентацію провела Тетяна Школьна, представник компанії Piromak TD. Вона розповіла про інноваційний італійському комплексі з переробки сміття Pirodistil Gasogeno.

За словами Тетяни Шкільної, такий завод здатний переробляти органічні і інертні матеріали.

До органічних матеріалів відносяться покришки, папір, пластмаса, медичні відходи, одяг, відходи, що містять полівінілхлорид. До інертних матеріалів відносяться метал, скло, кераміка, пісок, камінь, цемент, цегла. Хочу звернути увагу на те, що такий комплекс також переробляє технічні масла, які були в експлуатації. у процесі переробки органічні матеріали не залишають попіл, тобто це абсолютно безвідходне виробництво. Також при переробці в атмосферу не викидаються токсичні речовини. у комплексі інертні матеріали очищаються, в результаті ми отримуємо очищені будматеріали, які можуть бути повторно використані,- розповіла Тетяна Школьна.

Київський котельно-механічний завод імені Пархоменка пропонує принципово інший метод боротьби з ТПВ – термічну переробку. Простіше кажучи, спалювання сміття.

Ми переробляємо тверді побутові та промислові відходи, особливо небезпечні тверді, костообразние і рідкі відходи, це хімічні відходи, відходи промислових виробництв, нафтові шлами, мулові залишки і так далі. Для цього у нас є різні технології. Перша: це стандартна решітка, яка протягом останніх 50 років показала себе дуже добре. Друга: технологія газифікації. Третя технологія: трубчасті печі, які використовуються для переробки шкідливих і небезпечних відходів, – сказала представник компанії Марина Іпатова.

Такий сміттєспалювальний завод ТПВ перетворює в енергію: теплову і електричну. Треба відзначити, що після спалювання твердих побутових відходів залишається близько 30% шлаку. Хоча представники компанії запевняють, що цей показник легко можна довести до 10%.

Підприємство “Теплоелектросервіс» для утилізації твердих побутових відходів пропонує використовувати технологію низькотемпературного піролізу. Використовуючи її, можна переробляти все органічні відходи. При цьому сортувати ТПВ не потрібно. Такий комплекс перетворює сміття в рідке паливо, теплову та електричну енергію. Будівництво заводу займе близько 3 років.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають