9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

В Україні змінять норми висадки та посадки дерев

В Україні планують повністю змінити норми висадки та поливу дерев.

Передає Національний Промисловий Портал України з посиланням на Дзеркало тижня.

Загибель зелених насаджень найчастіше зумовлена їх неправильною посадкою та доглядом. Тому в українських населених пунктах повністю змінять застарілі норми висадки і поливу дерев з урахуванням сучасної практики.

Зокрема, в місцях громадського користування планується висаджувати тільки великомірні дерева з вірно сформованою кроною. При цьому буде передбачено професійні системи посадки дерев у міських умовах, які сприяють більш ефективному їх поливу, а також спеціальні панелі, які не дозволятимуть корінню руйнувати покриття над ними. Подібна система TreeParker успішно працює в Канаді, та забезпечує необхідний простір для росту кореневої системи. Вона витримує транспортні навантаження і додатково сприяє управлінню зливостоками.

Чому в Україні погано ростуть дерева? Справа не в кліматі і глобальне потепління, а в тому, що дерева абсолютно неправильно висаджуються і поливають. Підсумок – купа коштів, викинутих на вітер, адже в таких умовах навіть самий витривала рослина довго не протягне. Ми взяли за основу європейський і інший закордонний досвід і є кілька дієвих і дійсно крутих ідей, які можна було реалізувати в Україні, – зазначили у міністерстві.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають