9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 24 Березня, 2023

В Україні буде реалізовано масштабний проект із наукових досліджень Чорного моря

blank
Black Jack bait ball

Вперше, в 2017 році Генеральна комісія з питань рибальства в Середземному морі ФАО (ГКРС ФАО) реалізує в Україні масштабний проект із наукових досліджень та технічної допомоги українській рибній галузі. Однією зі складових проекту є навчання українських науковців для проведення оцінки основних промислових рибних запасів у Чорному морі.

На першому етапі експерти від ФАО проведуть навчання щодо практичного використання моделей оцінки рибних запасів в Україні. Протягом навчання буде визначено найпопулярніші промислові види риб у Чорному морі, їх популяцію та основні райони поширення. Крім того, окреслено рибні господарства, які можуть бути внесені до переліку для проведення тематичних досліджень у рамках програми моніторингу рибальства ГКРС. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Инфоиндустрия.

«Фактично, вперше в України є шанс вивчити досвід та методи, які використовують країни ГКРС для проведення наукових досліджень. Отримані знання буде використано для оцінки стану морських рибних запасів, яку міжнародні колеги проведуть спільно з українськими науковцями. Це дозволить суттєво покращити розуміння стану популяцій риб, лімітів для їх промислового вилову, необхідних програм відтворення», – повідомив голова Держрибагентства Ярема Ковалів.

Навчання розпочнеться в другій половині 2017 року. Всі фінансові витрати для забезпечення технічної допомоги в рамках Угоди на себе взяла ГКРС ФАО. Терміни та місце навчання наразі узгоджуються.

Нагадаємо, Угоду щодо реалізації в Україні проекту «Технічна допомога для ведення відповідального рибальства і сталої аквакультури» Голова Держрибагентства України Ярема Ковалів та Виконавчий секретар ГКРС Абделлах Срур підписали 25.10.2016 в Бухаресті.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають