9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 6 Лютого, 2023

В Україні збільшилася площа заповідників майже на 80 тисяч гектарів

Президент України Петро Порошенко підписав одразу 11 указів про розширення територій природно-заповідного фонду. Таким чином територію заповідного фонду збільшили на майже 80 тисяч гектарів, що становить 0,13% від загальної площі держави.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу Міністерства екології та природних ресурсів України.

Це рішення ще на крок наближає Україну до екологічних стандартів ЄС, де природоохоронні території охоплюють 15% території. Але щоб досягти цього показника до 2021 року, як планує уряд, і екологам, і урядовцям, і Президенту потрібно потроїти зусилля і значно пришвидшити темпи, – йдеться у повідомленні Міністерства

Більшість територій, яким надали природно-заповідний статус, є вже визнаними на європейському рівні об’єктами Смарагдової мережі Європи. Разом з тим були створені й нові національні парки, такі як: «Кам’янська Січ» та «Нобельський». Розширено території національних парків «Білобережжя Святослава», «Олешківські піски», «Синевир» та інші. Оголошено гідрологічним заказником частини прибережної акваторії Азовського моря.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають