9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Грудня, 2021

В Одесі проведено обстеження та очищення дна на місці аварії танкера Delfi (фото)

АМПУ власними силами провела водолазне очищення морського дна в Одесі на місці аварії танкера Delfi.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Відзначається, що на виконання припису Державної екологічної інспекції в Одеській області, з метою недопущення виникнення порушень у сфері природоохоронного законодавства України та уникнення забруднення акваторії Чорного моря, фахівцями водолазної служби Одеської філії ДП “Адміністрація морських портів України” було здійснено повторне обстеження морського дна і підйом залишків металобрухту на місці затоплення аварійного танкера Delfi.

До операції було залучено багатоцільове судно “Сі Ант” (побудоване на ХСЗ у 2016 році), що належить портофлоту адміністрації порту Південний.

Також повідомляється, що перед початком цьогорічного купального сезону мерія Одеси звернулася до ДП “АМПУ” з проханням провести повторне обстеження морського дна на місці аварії судна Delfi на предмет виявлення предметів, які можуть згубно впливати на екологію і становити небезпеку для любителів дайвінгу та для відпочивальників.

blank

“Група водолазної служби Одеського морського порту в складі 5 фахівців зі спорядженням відправилася в район пляжу Дельфін на моторному човні “Октопус”. Після прибуття на місце, виставили відповідним чином судно “Сі Ант”, оснащене бортовим підйомним механізмом, і підняли всі предмети, які знаходилися в заданому районі морської акваторії. Зокрема, були виявлені та підняті з води фрагмент борту, металева решітка, котушка з залишками кабелю, фрагменти трубопроводів, різні дрібні металеві предмети”, – розповів начальник служби Ігор Любимов.

blank

На цей час акваторія в місці, де знаходився танкер Delfi, приведена в належний стан і є цілком безпечною для відпочивальників і з точки зору екології моря.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають