9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 21 Жовтня, 2021

В морському порту Чорноморськ модернізують системи радіаційного контролю

 • В морському порту Чорноморськ технічно переоснащують існуючі комплекси автоматизованого контролю за переміщенням радіоактивних речовин і ядерних матеріалів «Янтар».

  Комплекси будуть удосконалені за рахунок установки механізмів «Rapiscan». Ініціатором виконання робіт виступила Адміністрація Іллічівського морського порту. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу адміністрації Іллічівського морського порту.

  Раніше в рамках робочих зустрічей морський порт Чорноморськ відвідали представники Департаменту енергетики США, Національної лабораторії США «LANL» і співробітники американської компанії «Дабл Ю Джи Ай Глобал Інк.».

  В кінці 2016 року було розроблено та узгоджено проект «Іллічівський морський порт. Комплекс радіаційного контролю », а в квітні 2017 року підрядна організація приступила до демонтажу застарілого обладнання.

  В даний час ведуться роботи по установці автомобільних моніторів на поромному комплексі, другий прохідний і на смузі №11 основній території для контролю автомобілів перед виїздом на СГК-1.

  Всього на території морського порту Чорноморськ запланована модернізація п’яти пішохідних і восьми автомобільних існуючих моніторів радіаційного контролю. Також передбачена установка нових моніторів: шість автомобільних і два пішохідних.

  На сьогоднішній день вже проведено ряд зустрічей щодо установки систем радіологічного контролю на залізничних шляхах. У заходах брали участь представники Одеського прикордонного загону, Адміністрації Іллічівського морського порту, регіональної філії «Одеська залізниця», а також фахівці станцій «Іллічівськ» і «Іллічівськ-Поромна». Під час робочих зустрічей були визначені місця установки ж/д моніторів для подальшого отримання технічних умов від регіональної філії «Одеська залізниця».

  Встановлення нових та технічне переоснащення існуючих комплексів дозволить повністю забезпечити автоматизований повноцінний радіологічний контроль всього морського порту Чорноморськ при повній відсутності людського фактора і оформлення паперових документів, – підкреслив заступник начальника з логістики Адміністрації Іллічівського морського порту Юрій Соколов.

  Нагадаємо, що 25 грудня 2015 року набула чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 13.10.2015 №953 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо здійснення екологічного та радіологічного контролю». Згідно з Постановою, проведення радіологічного контролю в морському порту Чорноморськ передбачено виключно в автоматичному і дистанційному режимі.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Порт Ніка-Тера прийняв найдовше судно у своїй історії

  Порт Ніка-Тера, що входить в структуру Group DF, прийняв судно з найбільшою довжиною у своїй історії –...

  У Міноборони створили Департамент державного гарантування якості

  Для вдосконалення взаємодії з виконавцями оборонних закупівель у Міністерстві оборони створено Департамент державного гарантування якості.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Президент підписав закон про спрямування додаткових коштів на армію

  Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» № 1807-ІХ.

  ​Нібулон сплатив понад 540 мільйонів гривень податків з початку року

  За три квартали 2021 року "Нібулон" направив 541,03 мільйонів гривень податків і зборів до бюджетів різних рівнів.Передає Національний Промисловий...

  Український «Руслан» доставить на Гуам гелікоптер ВМС Німеччини

  На Маріанський острів Гуам український літак Ан-124-100 «Руслан» доставить вертоліт «Sea Lynx» військових Німеччини.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  На підприємстві у Новомосковську відкрили новий соєпереробний цех

  У Новомосковську на Дніпропетровщині відкрили новий соєпереробний цех, розташований на заводі з виробництва кормів "АГРО КОМ".Передає Національний Промисловий Портал з...

  На розвиток та розбудову українського флоту витратять 1,3 мільярда фунтів британського кредиту

  Половина коштів з кредитних 2,5 мільярдів фунтів стерлінгів (2,7 млрд дол.), які Велика Британія надає Україні, піде на посилення українського флоту.

  Аудит ЄС підтвердив дієвість системи державного контролю якості молочних продуктів

  Єврокомісія завершила аудит офіційного контролю над виробництвом та сертифікацією молока та молочних продуктів з України, які призначені для експорту до Європейського Союзу.

  Зараз читають

  Укрзалізниця оголосила тендер на закупівлю 80 приміських та регіональних електропоїздів за понад 30 мільярдів гривень

  В системі публічних закупівель Prozorro 1 жовтня була опубліковано оголошення про проведення закупівлі АТ "Укрзалізниця" електропоїздів для...

  Держвипробування у рамках ДКР “Сайгак” перенесуть через зміну вимог

  Легкий автомобіль підвищеної прохідності, який розробляється для потреб ЗСУ в рамках ДКР з шифром "Сайгак", має бути...

  КБ “Луч” уточнили терміни завершення держвипробувань мобільного ПТРК “Бар’єр-С”

  На ДП "Державне Київське конструкторське бюро "Луч" повідомили про незначне зсування термінів завершення тестувань українського комплексу 543...

  Бучацький мальтозний завод продали за 40 млн гривень

  На онлайн-аукціоні, який відбувся учора, 18 жовтня, продали завод на Тернопільщині. Йдеться про цілісний майновий комплекс державного...