9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 11 Квітня, 2021

В морському порту Чорноморськ модернізують системи радіаційного контролю

 • В морському порту Чорноморськ технічно переоснащують існуючі комплекси автоматизованого контролю за переміщенням радіоактивних речовин і ядерних матеріалів «Янтар».

  Комплекси будуть удосконалені за рахунок установки механізмів «Rapiscan». Ініціатором виконання робіт виступила Адміністрація Іллічівського морського порту. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу адміністрації Іллічівського морського порту.

  Раніше в рамках робочих зустрічей морський порт Чорноморськ відвідали представники Департаменту енергетики США, Національної лабораторії США «LANL» і співробітники американської компанії «Дабл Ю Джи Ай Глобал Інк.».

  В кінці 2016 року було розроблено та узгоджено проект «Іллічівський морський порт. Комплекс радіаційного контролю », а в квітні 2017 року підрядна організація приступила до демонтажу застарілого обладнання.

  В даний час ведуться роботи по установці автомобільних моніторів на поромному комплексі, другий прохідний і на смузі №11 основній території для контролю автомобілів перед виїздом на СГК-1.

  Всього на території морського порту Чорноморськ запланована модернізація п’яти пішохідних і восьми автомобільних існуючих моніторів радіаційного контролю. Також передбачена установка нових моніторів: шість автомобільних і два пішохідних.

  На сьогоднішній день вже проведено ряд зустрічей щодо установки систем радіологічного контролю на залізничних шляхах. У заходах брали участь представники Одеського прикордонного загону, Адміністрації Іллічівського морського порту, регіональної філії «Одеська залізниця», а також фахівці станцій «Іллічівськ» і «Іллічівськ-Поромна». Під час робочих зустрічей були визначені місця установки ж/д моніторів для подальшого отримання технічних умов від регіональної філії «Одеська залізниця».

  Встановлення нових та технічне переоснащення існуючих комплексів дозволить повністю забезпечити автоматизований повноцінний радіологічний контроль всього морського порту Чорноморськ при повній відсутності людського фактора і оформлення паперових документів, – підкреслив заступник начальника з логістики Адміністрації Іллічівського морського порту Юрій Соколов.

  Нагадаємо, що 25 грудня 2015 року набула чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 13.10.2015 №953 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо здійснення екологічного та радіологічного контролю». Згідно з Постановою, проведення радіологічного контролю в морському порту Чорноморськ передбачено виключно в автоматичному і дистанційному режимі.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  “Західний контейнерний термінал” у Тернополі почав відправляти контейнерні поїзди до Польщі

  "Західний контейнерний термінал", який розташований в Тернополі, у 2021 році налагодив регулярне сполучення з польською інтермодальною мережею.

  ДТЕК використовує дрон-кулю для інспекції виробництва

  В результаті співпраці Innovation DTEK, ДТЕК Енерго і DroneUA, захищений дрон Elios 2, вироблений швейцарською компанією Flyability, був успішно протестований і введений...

  “Укроборонпром” працює над створенням керованих снарядів 155-мм з дальністю 50 кілометрів

  В України продовжують розвивати тематику керованих боєприпасів в рамках програми "Квітник"/"Барвінок". Про амбітні плани з розвитку боєприпасної галузі Концерну розповів директор Дивізіону...

  Міноборони отримає літак Ан-148 від “Антонова” та гелікоптер Мі-8

  Літак Ан-148-100В та гелікоптер Мі-8МТВ-1 зі складу Державного авіаційного підприємства "Україна" (підпорядкована ДУСі) передають у розпорядження Міністерству оборони України.

  Заводі «Океан» прийняв на ремонт черговий суховантаж (фото)

  У Миколаєві 8 квітня на Суднобудівному заводі «Океан» стало для проходження ремонту судно SOLKA 2.Передає Національний Промисловий Портал з...

  “Укравтодор” розпочав ремонт автодороги на території Чорнобильської зони (фото)

  У Чорнобильській зоні стартували ремонтні роботи на 40 кілометровій ділянці дороги між КПП "Дитятки" і КПП "Прип'ять" та під'їзду до ЧАЕС.

  П’ятий екіпаж катера Island готовий до відправки на навчання у США

  П’ятий екіпаж патрульного катеру Island готовий до виряджання у США на навчання.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Виділено кошти на реконструкцію та розбудову пунктів пропуску на Закарпатті

  Закарпатська область отримає кошти на реконструкцію старих та будівництво нових пунктів пропуску на Українському кордоні з державами Європейського Союзу.

  Зараз читають

  “Укроборонпром” працює над створенням керованих снарядів 155-мм з дальністю 50 кілометрів

  В України продовжують розвивати тематику керованих боєприпасів в рамках програми "Квітник"/"Барвінок". Про амбітні плани з розвитку боєприпасної...

  Представлено схему нового терміналу аеропорту Дніпра

  "Укрінфрапроєкт" показав схему нового терміналу в аеропорту Дніпра, який зараз знаходиться в процесі будівництва.

  ДТЕК використовує дрон-кулю для інспекції виробництва

  В результаті співпраці Innovation DTEK, ДТЕК Енерго і DroneUA, захищений дрон Elios 2, вироблений швейцарською компанією Flyability,...

  Представлено візуалізацію проєкту нової української важкої БМП «Вавілон»

  З’явилась візуалізація проєкту української важкої БМП «Вавілон», що розробляється ТОВ «Інженерна група «Арей» за державним оборонним замовленням...