9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Грудня, 2021

В Києві проведуть реконструкцію першої черги Бортницької станції аерації за 525 млн грн

ПрАТ “Шведсько-Українська група “SU Group” на позачергових зборах акціонерів прийняли рішення про попередню угоду з ПАТ “Київметробуд” щодо реконструкції споруд першої черги Бортницької станції аерації на вул. Колекторній, 1а в Дарницькому районі Києва.

Як говориться в повідомленні компанії в системі розкриття інформації НКЦБФР, вартість реконструкції складе 525 млн грн, передає Інтерфакс-Україна.

Раніше підприємство “Київметробуд” стало переможцем тендерного аукціону “АК “Київводоканал” на реконструкцію Бортницької станції аерації з запропонованою ціною в 525,1 млн грн, зазначено на сайті ProZorro.

Згідно з документацією, наданою підприємством для участі в аукціоні, субпідрядником виступає компанія SU GROUP.

ПрАТ “SU GROUP” засноване в 1994 році, а в 1996 році реорганізовано в акціонерне товариство. Компанія займається роботами з водозабезпечення, водопідготовки, водоочистки та водовідведення, проектує, розробляє і впроваджує системи водопостачання пожежогасіння, а також програми по оптимізації енергоспоживання і енергозбереження на комунальних підприємствах.

Акціонерами підприємства є Віталій Жигун (52%), Анатолій Федоренко (32%) і Наталія Анісімова (14%). Чистий прибуток в 2017 році склала 5,47 млн ​​грн, що на 30% менше, ніж в 2016 році.

Статутний капітал складає 2,6 млн грн.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають