9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 27 Січня, 2023

Зроблено в Україні: Студент виготовляє папір з опалого листя (відео)

Коли Валентину Фречці було 19 років, він почав працювати над науковим проєктом по перетворенню опалого листя в біорозкладаючий папір. Три роки по тому проєкт значно просунувся вперед, і він почав реалізацію ініціативи під назвою «Листовий папір», виробляючи паперові пакети та упаковування з волокна опалого листя.

З того часу він став партнером підприємства з виробництва картону і заснував компанію в Житомирі з метою зниження впливу виробництва паперу на навколишнє середовище, пише BuildingTECH.

blank

«Ідея проста. Речі, які вважаються відходами, можна використовувати повторно або переробити. Листя – це відходи, які необхідно видаляти з парків, тому що вони виділяють багато вуглецю при гнитті. Це можливість для покупця використовувати екологічно чисту упаковку», – розповідає Фречка.

blank

Валентин хоче, щоб його ініціатива поклала кінець вирубці лісів, яка викликана виробництвом паперу. Він також зазначає, що відходи його продукції можна переробляти та повторно використовувати для різних цілей.

Перша партія міцного паперу Re-leaf Paper була виготовлена виключно з листя, яке зібрано в парках Києва і Житомира – обох місцях, де листя просто викидали, оскільки воно навіть не служили компостом для ґрунту.

blank

Ця партія була завершена в жовтні 2020 року, і тепер Валентин планує почати серійне виробництво. Він відкритий для будь-яких пропозицій від компаній з усього світу – всіх, хто хоче приєднатися до нової екологічної методології виготовлення паперу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають