9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 26 Жовтня, 2021

Зроблено в Україні: Студент виготовляє папір з опалого листя (відео)

 • Коли Валентину Фречці було 19 років, він почав працювати над науковим проєктом по перетворенню опалого листя в біорозкладаючий папір. Три роки по тому проєкт значно просунувся вперед, і він почав реалізацію ініціативи під назвою «Листовий папір», виробляючи паперові пакети та упаковування з волокна опалого листя.

  З того часу він став партнером підприємства з виробництва картону і заснував компанію в Житомирі з метою зниження впливу виробництва паперу на навколишнє середовище, пише BuildingTECH.

  «Ідея проста. Речі, які вважаються відходами, можна використовувати повторно або переробити. Листя – це відходи, які необхідно видаляти з парків, тому що вони виділяють багато вуглецю при гнитті. Це можливість для покупця використовувати екологічно чисту упаковку», – розповідає Фречка.

  Валентин хоче, щоб його ініціатива поклала кінець вирубці лісів, яка викликана виробництвом паперу. Він також зазначає, що відходи його продукції можна переробляти та повторно використовувати для різних цілей.

  Перша партія міцного паперу Re-leaf Paper була виготовлена виключно з листя, яке зібрано в парках Києва і Житомира – обох місцях, де листя просто викидали, оскільки воно навіть не служили компостом для ґрунту.

  Ця партія була завершена в жовтні 2020 року, і тепер Валентин планує почати серійне виробництво. Він відкритий для будь-яких пропозицій від компаній з усього світу – всіх, хто хоче приєднатися до нової екологічної методології виготовлення паперу.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  ЄС надав Україні 600 мільйонів євро фінансової допомоги

  Єврокомісія 25 жовтня перерахувала Україні 600 мільйонів євро макрофінансової допомоги внаслідок пандемії. Передає Національний Промисловий...

  Перша іноземна компанія отримала атестацію “Укрзалізниці” на ремонт тепловозів

  Даугавпілський локомотиворемонтний завод (Латвія) отримав дозвільні документи "Укрзалізниці" на ремонти тепловозів, ставши таким чином першим з іноземних підприємств, що пройшли подібну атестацію.

  До України прибула третя за жовтень партія озброєння з США

  До України прибула третя заключна партія додаткової міжнародної безпекової допомоги з США. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  “Ніжинський консервний завод” модернізує виробництво

  “Ніжинський консервний завод” на Чернігівщині модернізує обладнання, зменшивши людський фактор у процесі виробництва. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Landlord.

  У миколаївському порту відремонтують під’їзні залізничні шляхи

  Міністерство інфраструктури України опублікувало фінплан Миколаївського порту на 2022 рік. Згідно з планом, МІУ виділить на ремонт залізничних колій 9,6 млн грн.

  На фоні скорочення імпорту металопродукції збільшилась місткість ринку сталі в Україні

  В січні-вересні 2021 року українськими металургійними підприємствами вироблено 14,49 мільйона тонн металопрокату, що на 5,6% більше, ніж в аналогічному періоді минулого року.

  Харківський завод отримав нове життя після приватизації та почав виробництво зарядок для електрокарів

  Після приватизації на занедбаному заводі "Система" почали виготовляти зарядні станції для електрокарів. Компанія продає високотехнологічний продукт по всьому світу та щороку платить...

  «Мотор Січ» отримала замовлення на 25 гелікоптерів Мі-2МСБ – Богуслаєв

  Президент заводу «Мотор Січ» В’ячеслав Богуслаєв повідомив про замовлення на 25 вертольотів Мі-2МСБ. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Зараз читають

  У Миколаєві побудують нову дорогу до морського порту

  У Миколаєві розробляється проєкт будівництва дороги в Миколаївський морський порт, яка пройде під Широкобальським мостом.

  Аеропорт Херсон розширить зону вильоту пасажирського термінала (фото)

  Аеропорт Херсон планує розширити зону вильоту терміналу на 3 тисячі квадратних метрів, повідомили на підприємстві.

  Компанія Контінентал придбала елеваторний комплекс в Івано-Франківській області

  Компанія Контінентал Фармерз Груп придбала елеваторний комплекс в Івано-Франківській області (м. Городенка) загальною потужністю одноразового зберігання 87,5...

  На завершальний етап вийшло об’єднання Турбоатома та Електроважмашу

  Про це розповів виконувач обов'язків голови Харківської обласної адміністрації Олександр Скакун після наради у прем'єр-міністра, присвяченої новому...