9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Грудня, 2021

Український Макдоналдс повністю відмовляється від пластикових стаканів для напоїв

Компанія McDonald’s в Україні повністю перейде на паперові стакани для напоїв, хоча дотепер гарячі напої подавалися у паперових стаканах, а шейки, лимонади й холодні напої — у пластиковому пакуванні.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на NaChasi.

Відмова від пластикових стаканів дасть змогу зменшити споживання пластику на 10 тонн щомісяця. Паперові стакани для напоїв McDonald’s виробляють зі 100% целюлози із сертифікованої сировини PEFC на заводі компанії в Україні.

Ми раді, що нарешті знайшли надійного партнера, який виробляє паперові стакани, що можна переробляти в Україні, і зможемо зменшити наш вплив на довкілля, відмовившись від пластикового пакування для напоїв – заявили у прес-службі McDonald’s в Україні

Відмова від пластикових стаканів — частина глобального зобов’язання компанії McDonald’s щодо переходу до 2025 року на виробництво всіх пакувальних матеріалів з поновної сертифікованої сировини. Усі пакувальні матеріали з ресторанів мають піти на повторне перероблення. Крім того усе пакування від продуктів на кухні компанія збирає й віддає на перероблення. Щомісяця з кухонь ресторанів на перероблення надходять харчові відходи, понад 70 тонн паперу й понад 5 тонн пластику.

Нагадаємо що торік компанія відмовилася від пластикових кришечок для МакФлурі що зменшило відходи на 27,5 тонни пластику на рік. Разом з тим всю використану в ресторанах олію спрямовують на перероблення на біопаливо, відпрацьованою водою з ресторанів поливають клумби й газони біля них, а на дахах використовують поновні джерела електроенергії.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають